fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Piastem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W meczu z Piastem piłkarze Legii oddali aż 27 strzałów, z czego jednak tylko 5 celnych. Najwięcej razy swoich szans próbowali Walerian Gwilia, Rafael Lopes i Tomas Pekhart - po 4. Co ciekawe, rywale przez całe spotkanie ani razu nie posłali piłki w światło bramki Artura Boruca. Obie drużyny przebiegły podobną liczbę kilometrów - 109,94 Legia, natomiast Piast 107,53. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa


Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Darek - 22.04.2021 / 20:10, *.t-ipconnect.de

Obawiam się że 109 kilometrów to zdecydowanie za mało na grę w europie.
Czy my mamy problem z przygotowaniem fizycznym?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.