REKLAMA

Raków zdobywcą Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Raków Częstochowa wywalczył Puchar Polski w sezonie 2020/2021, dzięki czemu zapewnił sobie występ w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy. Wprawdzie zespół z Częstochowy już wcześniej uplasował się na medalowej pozycji w ligowej tabeli, ale wówczas by grał od rundy 1. Oznacza to jednocześnie, że prawo do gry w europejskich rozgrywkach zyska 4. drużyna Ekstraklasy. Jest to pierwsze w historii trofeum zespołu Rakowa.

Puchar Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.05.2021 / 08:07, *.play-internet.pl

Gdyby Nie Legionista trener to tu Nie byloby piania z zachwytu nad ich pucharem, skoro naszym sie Nie Chce grac tych elitarnych rorgrywek...

Zreszta superpucharu teŻ nam sie niechce grac...

odpowiedz
Maniek - 03.05.2021 / 19:51, *.chello.pl

No cóż, puchar w pełni zasłużony. Gratulacje.

odpowiedz
Darek - 03.05.2021 / 11:41, *.t-mobile.pl

Całą swoją postawą, od kiedy awansowali do ekstraklasy, zasłużyli na ten puchar. Papszun dobrze ich poukładał no i zebrała się ekipa co chce grać w piłkę. Oglądając wczoraj mecz nie miało się wrażenia, że to polska piłka. Walczyli, biegali, strzelali, widać, że im zależało. Jednym i drugim zresztą. Miło było obejrzeć dobre spotkanie na koniec pucharu. Dla mnie Raków wygrał zasłużenie, ale tak i tak......... MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA!!!!!!!!!!!!! XD

odpowiedz
Matigol - 03.05.2021 / 11:07, *.orange.pl

Graty dla Rakowa. Zasłużyli na ten puchar i życzę im też vice mistrzostwa. Z takim budżetem, grając każdy mecz na wyjezdzie - budzi to mój szacunek i uznanie. Oczywiście europejskie puchary to zupelnie inna bajka i pewnie szybko tam zakończą swoją przygodę ale po 1 nie będą w tym prawdopodobnie osamotnieni (niestety) a po 2 dla nich to jest i tak wielkie wyróżnienie na 100 - lecie klubu. Powodzenia !

odpowiedz
waw - 03.05.2021 / 10:33, *.chello.pl

gratulacje sukcesu Pucharu, tylko co dalej ? na 2 rundzie sie skonczy ? pytanie rok do roku ?

odpowiedz
1234 - 03.05.2021 / 09:36, *.tpnet.pl

nazywajcie rzeczy po imieniu. W Poznaniu jest amica Poznań a nie lech Poznań

odpowiedz
Pawciu - 03.05.2021 / 08:43, *.net.pl

Gratulacje dla trenera Papszuna

odpowiedz
Rafał - 03.05.2021 / 01:06, *.chello.pl

Kibicowałem im. Trener Legionista :)

odpowiedz
Zzp - 02.05.2021 / 23:19, *.t-mobile.pl

Gratulacje

odpowiedz
Arek - 02.05.2021 / 23:17, *.tpnet.pl

I w ten sposób Raków uratował ligę. No bo o co by walczyły te drużyny poniżej podium? A tak przynajmniej będzie coś się działo do końca. Gratulacje Raków.

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 02.05.2021 / 21:15, *.55.238

Gratulacje. Zasłużyli na to trofeum, poukładana drużyna, rzadkość w naszych realiach.

odpowiedz
Daro - 02.05.2021 / 19:54, *.tpnet.pl

33%

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 02.05.2021 / 19:54, *.netfala.pl

Raków gra dobrą piłkę. Na nasze warunki bardzo dobrą nawet, widać rękę Trenera. Trzymam za nich kciuki w eliminacjach.
Ale co by nie powiedzieć Arka, reprezentant I ligi zagrała dużo lepiej niż się spodziewało pewnie wielu z nas.

odpowiedz
Daro - 02.05.2021 / 19:52, *.tpnet.pl

33% pogonił puchar Polski i ligę europy

odpowiedz
:) - 02.05.2021 / 19:32, *.chello.pl

I mamy sztafetę w Tokio!!! Polskaaaa biało czerwoni jeszcze tylko orły Sousy z medalem na Okęciu wylądują i jesteśmy kozacy!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.05.2021 / 19:24, *.chello.pl

I te mistrzostwa sztafet na tvp też dobre, wczoraj oglądałem

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.05.2021 / 19:23, *.chello.pl

Któryś z żółtych brama ala Tomasz Brzyski vel Luis Figo

odpowiedz
Wiem co mówię - 02.05.2021 / 19:21, *.chello.pl

Dobry mecz był

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2021 / 19:08, *.mm.pl

Dla Rakowa to historyczny sukces na 100-lecie klubu. Gratulacje.

Mądrze prowadzony klub z właścicielem nie pchającym się na afisz. Zupełne przeciwieństwo tych, którzy każdą okazję na pokazanie się w TV chcą wykorzystać....

odpowiedz
Browar - 02.05.2021 / 18:45, *.mm.pl

Może w posraniu jednak będą puchary... ????

odpowiedz
Kolko - 02.05.2021 / 18:44, *.t-mobile.pl

Gratulacje bo zasłużyli całym sezonem. Nie rozumiem tylko dlaczego w naszym kontekście nie mówi się o tym że nie ma nas w Pucharze Polski. Jeszcze nie tak dawno mieliśmy dublet i do tego powinno się dążyć. Wszyscy chwalą trenera zapominając że wypełnił swoje zadanie w 50 %. Tym bardziej w sezonie w którym tak szybko odpadamy z pucharów nacisk na dublet powinien być większy...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2021 / 18:30, *.orange.pl

Dobry mecz. Arka wyglądała jak TOP5 Ekstraklasy, mimo iż nie jest nawet w TOP5 1ligi.

odpowiedz
Fan paruwek i waleriana - 02.05.2021 / 18:25, *.telnaptelecom.pl

Gratulacje

odpowiedz
*****. ** - 02.05.2021 / 18:20, *.d1-online.com

No to kto czwarty w naszej ekstra klapie?

odpowiedz
Daro - 02.05.2021 / 18:07, *.tpnet.pl

Gratulację

odpowiedz
Piotruś - 02.05.2021 / 18:01, *.play-internet.pl

Gratulacje

odpowiedz