Dominik Skorża - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Czterech zawodników odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsalowa Legia podziękowała czterem zawodnikom, którzy dotychczas występowali w barwach naszego klubu - w sezonie 2021/22 w barwach Legii nie zobaczymy już Dominika Skorży, Rafała Polakowskiego, Kamila Wąchockiego oraz bramkarza, Pawła Wysockiego. "Panowie dziękujemy Wam za każdą kroplę potu wylaną na treningu, za zaangażowanie w budowę naszej drużyny, za godne reprezentowanie barw warszawskiej Legii" - podziękowała legijna sekcja swoim dotychczasowym zawodnikom.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.