fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Na koniec przygotowań sparingi z Wisłą Płock i Lechią

Woytek, źródło: legia.com/ legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii rozpoczną przygotowania do nowego sezonu w drugim tygodniu czerwca. Pierwsza faza treningów odbędzie się w ośrodku w Urszulinie, a 16 czerwca zespół wyruszy do Leogang na zgrupowanie. W Austrii drużyna Czesława Michniewicza ma rozegrać trzy sparingi.

Po powrocie, który zaplanowano na 24 czerwca, odbędą się jeszcze gry kontrolne. Ostatnią przed rozpoczęciem zmagań w europejskich pucharach będzie starcie z Wisłą Płock. Mecz zaplanowano na 3 lipca w Legia Training Center. Wcześniej, 30 czerwca, rywalem zespołu trenera Czesława Michniewicza będzie Lechia Gdańsk.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Gość niedzielny - 13.05.2021 / 06:46, *.centertel.pl

Te odstąpienie biletów za kasę zaczyna mnie wqurwiać!!!Nie można normalnie przepisać jak człowiek i część?

odpowiedz
Bartek - 12.05.2021 / 18:13, *.centertel.pl

Odkupie bilet na Żyletę , oferuje 200zl

odpowiedz
PFCL - 12.05.2021 / 14:08, *.inetia.pl

@Hiszpan: Kolega chyba po covidzie że takie pierdoły gada

odpowiedz
geds - 12.05.2021 / 13:18, *.chello.pl

Bezsens, realnie będą w tej Austrii 7 dni. Szkoda czasu na 2 dni w podrózy. W Polsce są teraz świetne miejsca na zgrupowania latem. Po co ta Austia?

odpowiedz
marek.g - 12.05.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

Mam do odstąpienia/odsprzedania 2 bilety na Podbeskidzie na sektor 214.Kontakt 509515063

odpowiedz
Hiszpan - 12.05.2021 / 12:03, *.telnaptelecom.pl

Brać Hybalę. Dodatkowo Brown Forbes, Bajic, Petraszek , Bogusz i Corrado i może Liga Konferencji wpadnie.

odpowiedz
xyz - 12.05.2021 / 12:03, *.cyfrowypolsat.pl

Mamy dwa ośrodki. Jeden w Książenicach drugi w Urszulinie.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 12.05.2021 / 11:09, *.play-internet.pl

Wydawania kasy na Urszulin?
Dlaczego Nie LTC??

odpowiedz