REKLAMA

Futsal

Nabory do futsalowej Legii roczników 2003-12

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja futsalowa Legii Warszawa ogłasza nabory dla grup młodzieżowych z roczników 2003-2012. Zajęcia odbywać się będą w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18. Zapisy prowadzone są mailowo - akademia@legiafutsal.com. Dzieci uczyć się będą techniki oraz taktyki futsalu, rozgrywać mecze sparingowe, a także będą miały możliwość gry w młodzieżowych Mistrzostwach Polski.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.