fot. Woytek / Legionisci.com

PP: Legia II w półfinale z Wisłą II Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tydzień temu Legia II Warszawa pokonała po dogrywce Polonię 3-1 i awansowała do półfinału okręgowego Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek legioniści zmierzą się z Wislą II Płock. Spotkanie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 18 w Płocku.

Drugą parę półfinałową tworzą Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Trampek - 25.05.2021 / 22:56, *.125.106

Jest już późno aby przed półfinałem zmieniać trenera rezerw , czyli LEGII II . Ale dla mnie nie ulega wątpliwości,że ten trener powinien być "wymieniony" już dawno, dawno temu . Od bardzo dawna ,zespół LEGII II nie spełnia roli jaką powinien spełniać . Pytanie retoryczne / a może nie / : Czy szef klubu a jednocześnie jego właściciel wie , że ..... LEGIA II istnieje ? Ja mam bardzo wielkie wątpliwości w tej materii !

odpowiedz
olew - 25.05.2021 / 22:46, *.vectranet.pl

Brawo Legia ! W finale PP 22 obie nasze drużyny, więc w pucharach też obie ... mogą być

odpowiedz
TomTom1916 - 25.05.2021 / 21:42, *.plus.pl

A to bez sensu w ogóle ten mecz bo rezerwy są słabe i nawet jak awansują to łomot od Pogoni albo Świtu

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.