Radosław Cielemęcki - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Znicz Biała Piska 2-2 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 31. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała ze Zniczem Biała Piska 2-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Damiana Warchoła. Kolejne spotkanie podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają w przyszły weekend w LTC z Unią Skierniewice.

Fotoreportaż z meczu - 54 zdjęcia Woytka

W 5. minucie Damian Warchoł wykorzystał głową dośrodkowanie Piotra Cichockiego z prawej strony, dzięki czemu Legia wyszła na prowadzenie. W 8. minucie Mikołaj Kwietniewski oddał ładny, podkręcony strzał po dalszym rogu, ale piłka trafiła tylko w poprzeczkę. W 40. minucie znakomicie strzał z główki z bliskiej odległości na rzut rożny wybił bramkarz Legii, z kolei w 42. minucie zaskakujący strzał z bardzo ostrego kąta po krótkim rogu z trudem z linii bramkowej wybił golkiper Znicza. Po dośrodkowaniu Mikołaja Kwietniewskiego w 56. minucie pięknym strzałem z główki przy słupku piłkę w bramce umieścił kapitan drużyny Radosław Pruchnik. Wyrównujący gol padł w 90. minucie spotkania po dużym zamieszaniu w polu karnym i kilku próbach strzału.

III liga: Znicz Biała Piska 2-2 (0-1) Legia II Warszawa
5' 0-1 - Damian Warchoł
51' 1-1 - Mateusz Furman
56' 1-2 - Radosław Pruchnik
90' 2-2 - Łukasz Kuśnierz

Legia II: 1. Maciej Kikolski - 3. Inaki Astiz, 14. Kacper Gościniarek, 15. Radosław Pruchnik, 16. Patryk Konik, 17. Radosław Cielemęcki (63' 6. Patryk Pierzak), 18. Piotr Cichocki, 20. Damian Warchoł, 21. Mikołaj Kwietniewski (79' 9. Jordan Majchrzak), 24. Kamil Kurowski, 26. Jehor Macenko

żółte kartki: Mikołaj Kwietniewski, Damian Warchoł