REKLAMA

Futsal

Legia Futsal Cup w pierwszy weekend czerwca

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W dniach 5-6 czerwca, futsalowa Legia organizuje Legia Futsal Cup - zawody o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. W rywalizacji weźmie udział sześć zespołów, w tym trzy drużyny występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej. Turniej zostanie rozegrany w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18 w Warszawie.

Oprócz Legii Warszawa, w turnieju zagrają Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów, Podkowa Teqball Club, Widzew Łódź oraz WKS Śląsk Wrocław.

Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach. W jednej zagrają Legia, AZS UW Wilanów i Śląsk, w drugiej Orzeł Laskowice, Podkowa i Widzew. W fazie grupowej, która rozgrywana będzie w sobotę, rywalizacja toczyć się będzie systemem każdy z każdym. 6 czerwca zawody rozpoczną się od spotkania o piąte miejsce, w którym trzeci zespół grupy A zmierzy się z trzecią drużyną grupy B. W półfinałach zagrają: 1A-2B oraz 2A-1B, a następnie rozegrane zostaną mecze o trzecie miejsce i finał. Finał Legia Futsal Cup rozpocznie się o godzinie 16:00 i będzie transmitowany na żywo w sieci.

Partnerem strategicznym turnieju jest firma Polargos, partnerem Lotto, a współorganizatorem OSiR Włochy.
Projekt współfinansowany ze środków samorządu województwa mazowieckiego.

Terminarz Legia Futsal Cup:

5 czerwca (sobota):
11:00 Legia Warszawa - AZS UW Wilanów
12:30 Podkowa Teqball - Widzew Łódź
14:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
15:30 Orzeł Futsal - Podkowa Teqball
17:00 AZS UW Wilanów - Śląsk Wrocław
18:30 Widzew Łódź - Orzeł Futsal

6 czerwca (niedziela):
10:00 Mecz o 5. miejsce
11:30 Pierwszy półfinał 1A - 2 B
13:00 Drugi półfinał 2A - 1B
14:30 Mecz o 3. miejsce
16:00 Finał
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Damian80 - 24.05.2021 / 13:53, *.telnaptelecom.pl

czy jakaś ilość kibiców może zawitać na OSiR przy Gładkiej??

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.