fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Uroczysty trening Legia Soccer Schools przy Ł3

Fumen, źródło: Legionisci.com

Tydzień po zakończeniu ligowych zmagań stadion przy Łazienkowskiej ponownie tętnił życiem. Tym razem na murawę wybiegły dzieci uczestniczące w projekcie Legia Soccer Schools. Przez cały dzień od samego rana trwały treningi grup młodych adeptów futbolu z całej Polski. Niestety, z powodów związanych z koronawirusem tym razem zabrakło dodatkowych atrakcji w okolicy stadionu oraz na jego promenadzie.

Fotoreportaż z treningu LSS - 27 zdjęć Fumena

Jednak nim maluchy wybiegły na murawę, najpierw czekało ich nie lada przeżycie. Każda z drużyn wchodząc na murawę, stawała na specjalnym na podium, żeby uwiecznić ten dzień zdjęciem z pucharem za zdobycie mistrzostwa Polski przez zespół Legii Warszawa. Gdy przyszedł czas na główną część, zgodnie z tradycją trenerzy wyprowadzali swych podopiecznych na boisko, a z głośników niósł się utwór "Sen o Warszawie" Czesława Niemena.

Każda z ekip miała przydzielony swój sektor boiska, na których trenerzy prowadzili zajęcia. Schemat był dobrze znany z tego, z czym dzieciaki mają do czynienia co tydzień w swoich ośrodkach. Najpierw chwila rozgrzewki, a następnie przejście do zajęć typowo piłkarskich. Zwykła zabawa w berka, pojedynki czy zadania sprawnościowe maluchy wykonywały z pełnym zaangażowaniem i jednocześnie uśmiechem na twarzach. Całość zwieńczona była tradycyjnym meczem, który trwał kilka minut. Oczywiście ta ostatnia część treningu wzbudzała największe emocje wśród rodziców, przyjaciół oraz znajomych. Skandowanie imion i radość po strzelonych bramkach przeplatały się ze sobą.

Brak dodatkowych atrakcji dookoła stadionu sprawiły, że dzieci wraz z opiekunami szybko opuszczały trybuny stadionu przy Łazienkowskiej. Część z nich udała się do klubowego sklepu, gdzie można było sobie zrobić zdjęcie z postacią Artura Boruca czy Bartosza Kapustki oraz skorzystać ze specjalnej zniżki obowiązującej tego dnia.

Do końca czerwca pozostało jeszcze kilka treningów w ramach Legia Soccer Schools. A po wakacyjnej przerwie maluchy prawdopodobnie ponownie wybiegną na murawę przy Łazienkowskiej. Tym razem na otwarcie kolejnego sezonu LSS.

Fotoreportaż z treningu LSS - 27 zdjęć Fumena

fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Piotr - 24.05.2021 / 15:52, *.tpnet.pl

Będzie więcej zdjęć?

odpowiedz
Pacz - 23.05.2021 / 21:52, *.t-mobile.pl

Marzeniem wszystkich dzieci i dopełnieniem ich radości byłoby wybudowanie boisk treningowych pod stadionem, od strony ul. Czerniakowskiej. Kiedy powstaną te zapowiadane od wielu lat boiska?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.