fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ranking FIFA: Polska na 21. miejscu

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski zajmuje 21. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy utrzymali swoją pozycję. Prowadzi Belgia przed Francją i Brazylią. Następny ranking ukaże się 12 sierpnia.

Ranking FIFA z 27 maja:

1. Belgia 1783
2. Francja 1757
3. Brazylia 1743
4. Anglia 1687***
5. Portugalia 1666
6. Hiszpania 1648**
7. Włochy 1642
8. Argentyna 1642
9. Urugwaj 1639
10. Dania 1632
(...)
18. Szwecja 1570**
(...)
21. Polska 1550
(...)
36. Słowacja 1475**
37. Węgry 1469***
38. Rosja 1463*
(...)
52. Islandia 1416*
(...)
66. Albania 1362***
(...)
158. Andora 1035***
(...)
210. San Marino 805***

* - rywale Polski w czerwcowych meczach towarzyskich
** - rywale Polski w fazie grupowej mistrzostw Europy 2020
*** - rywale Polski w eliminacjach mistrzostw świata 2022


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
:) - 27.05.2021 / 16:44, *.chello.pl

a ja sie ciesze ze beda mistrzostwa europy, oczy beda odpoczywac ogladajac mecze

odpowiedz
Hautausmaa - 27.05.2021 / 15:32, *.tpnet.pl

Jakby powołali Grosickiego, to byśmy byli automatycznie na 14.

odpowiedz
Krzeszczu - 27.05.2021 / 14:45, *.bredband2.com

A na zgrupowaniu kadry cyrk i przedszkole. Ta kadra pod wodzem Sousy i cale to podejscie do przygotowan na wielka impreze jest gööwno warte. Ta kadra nie ma czego tam szukac. Moze jeszcze ze starymi slowakami cos ugraja. Moze. Ale i tak bedzie to wszystko wedle tradycji, mecz otwarcia, o wszystko i o honor. Wpeeezdu z takimi przygotowaniami i takim podejsciem.

odpowiedz
Krzeszczu - 27.05.2021 / 14:45, *.bredband2.com

A na zgrupowaniu kadry cyrk i przedszkole. Ta kadra pod wodzem Sousy i cale to podejscie do przygotowan na wielka impreze jest gööwno warte. Ta kadra nie ma czego tam szukac. Moze jeszcze ze starymi slowakami cos ugraja. Moze. Ale i tak bedzie to wszystko wedle tradycji, mecz otwarcia, o wszystko i o honor. Wpeeezdu z takimi przygotowaniami i takim podejsciem.

odpowiedz
Wariat - 27.05.2021 / 14:23, *.chello.pl

Co ta Belgia tam robi, przecież już lata temu tłukliśmy lokeren i charleroi???!!!

odpowiedz
Rio - 27.05.2021 / 12:47, *.t-mobile.pl

Belgia na pierwszym miejscu, przecież to śmieszne.

odpowiedz
pozdrowieniec - 27.05.2021 / 11:31, *.t-mobile.pl

Najdziwniejsze jest to, że Belgia zdobyła tylko raz brązowy medal na MŚ, a jest na pierwszym miejscu.
PS: Podobno nie wszyscy w kadrze chcieli się szczepić...

odpowiedz