Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Bartnik 11. na ME w Kdw3x40

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Bartnik z Legii zajął 11. miejsce na strzeleckich mistrzostwach Europy w konkurencji karabin dowolny 3 postawy. Legionista w Osijeku uzyskał wynik 1176 pkt., o trzy za mało, aby wejść do finału. Nasz zawodnik w poszczególnych seriach uzyskał następujące wyniki: 98, 99, 98, 96, 99, 100, 100, 100, 97, 96, 97.

W tej konkurencji Bartnik w 2018 roku zdobył tytuł mistrza świata i jednocześnie zapewnił sobie kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.