Lester Medford Jr - fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Karolak blisko Śląska, negocjacje z Medfordem

źródło: Legionisci.com / Sportowe Fakty - Wiadomość archiwalna

Jak informują Sportowe Fakty, koszykarska Legia prowadzi rozmowy na temat nowego kontrakt z Lesterem Medfordem. Amerykański rozgrywający trafił do naszego klubu w trakcie sezonu 2020/21 (w grudniu 2020) ze Startu Lublin i pod koniec rozgrywek prezentował się z bardzo dobrej strony. Na razie nie wiadomo, czy stronom uda się osiągnąć porozumienie pod względem finansowym.

Nie ma z kolei rozmów w kwestii przedłużenia umowy z Walerijem Lichodiejem, który w lutym tego roku trafił do Legii z Anwilu Włocławek. Jakub Karolak, który w Legii grał w sezonach 2018/19 oraz 2020/21, ma związać się kontraktem ze Śląskiem Wrocław. Kapitan Legii z ostatnich rozgrywek, ma zostać ogłoszony graczem WKS-u jutro, kiedy zaprezentowany na konferencji prasowej zostanie również nowy szkoleniowiec wrocławskiego klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.