fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Legia Futsal Cup: Wyniki pierwszego dnia turnieju

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś w hali OSiR Włochy rozegrano spotkania fazy grupowej Legia Futsal Cup o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, w którym udział biorą zespoły od ekstraklasy do II ligi. Legioniści na inaugurację zawodów pewnie pokonali ekstraklasowy AZS UW Wilanów 5-1, ale w drugim meczu, wobec małej rotacji graczy z pola, legioniści ulegli II-ligowemu Śląskowi Wrocław 1-4. Wobec bardzo małej liczby zmian, nasz podstawowy golkiper - Tomasz Warszawski, grał przez pewien czas jako zawodnik z pola. W niedzielę o 13:00 nasz zespół zagra w półfinale z ekstraklasowym Orłem Laskowice.

Wyniki 1. dnia turnieju:
Legia Warszawa 5-1 AZS UW Wilanów
Podkowa Teqball Club 3-4 Widzew Łódź
Legia Warszawa 1-4 Śląsk Wrocław
Orzeł Laskowice 6-2 Podkowa Teqball Club
AZS UW Wilanów 1-0 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 3-3 Orzeł Laskowice

Mecze niedzielne:
10:00 Mecz o 5. miejsce: Podkowa Teqball Club - AZS UW Wilanów
11:30 Półfinał: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
13:00 Półfinał: Orzeł Jelcz-Laskowice - Legia Warszawa
14:30 Mecz o 3. miejsce
16:00 Finał

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 05.06.2021 / 21:14, *.amazonaws.com

Najpierw wysoka wygrana z ekstraklasowcem, później niewiele niższa porażka z II-ligowcem. Ciekawe wyniki. Grunt, że jest półfinał.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.