fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing z Ferencvarosem, prezentacja drużyny

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Znany jest już ostatni sparingpartner podczas zgrupowania Legii Warszawa w Austrii. 17 czerwca rywalem legionistów będzie węgierski Ferencvárosi TC. Z kolei zaplanowany na 30 czerwca mecz towarzyski z Lechią zostanie rozegrany z udziałem kibiców na stadionie przy Łazienkowskiej. Tego samego dnia odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny.

Plan przygotowań Legii:

7.06. - rozpoczęcie treningów
16.06. - wylot na zgrupowanie w Austrii
17.06. - sparing z węgierskim Ferencvárosi TC
20.06. - sparing z azerskim Neftçı Baku
23.06. - sparing z rosyjskim FK Krasnodar
24.06. - koniec zgrupowania, powrót do Warszawy
30.06. - sparing z Lechią Gdańsk (Warszawa)
3.07. - sparing z Wisłą Płock (Urszulin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Konrad - 08.06.2021 / 14:24, *.telering.at

Wie ktoś gdzie dokładnie w Austrii jest to zgrupowanie ?????

odpowiedz
Marian - 08.06.2021 / 13:06, *.play-internet.pl

To jest już ta internetowa zgoda z k...szajs?Ludzie co wy tu k....piszecie.Gimbaza, odejdźcie od komputerów i wracajcie do budy

odpowiedz
Zdzicho - 07.06.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

Lechia ma bdb relacje ze slaskiem, ktory ma dobre z zaglebiem. W gdansku juz nie ma wiselki a u nas pogoni wiec kto wie... sportowcow maja dobrych

odpowiedz
xaxaax122 - 07.06.2021 / 14:22, *.tpnet.pl

kilka lat temu lalismy ferencvaros i mistrza Wegier. Na dziś mają wiecej kasy i to oni mogli by nas zlać w 2 rundzie LM.

odpowiedz
AAA - 07.06.2021 / 14:07, *.chello.pl

Do Peter:jakbyś był na pewnym meczu w Rzymie to byś wiedział że zgoda z Pogonią na razie nie wchodzi w rachubę.

odpowiedz
Juri - 07.06.2021 / 14:05, *.centertel.pl

Kiedy sprzedaż karnetów?

odpowiedz
Hajra Lilak - 07.06.2021 / 13:33, *.play-internet.pl

fradista ciganok!

odpowiedz
Remino - 07.06.2021 / 13:30, *.orange.pl

a zgoda z Radomiakiem ? I Stalą Bielsko-Biała ?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.06.2021 / 13:14, *.plus.pl

No prezentacja drużyny się przyda bo większość nazwisk z pierwszego treningu to można niekojarzyć.

odpowiedz
Krisu - 07.06.2021 / 12:35, *.chello.pl

Droga redakcjo czy będą jakieś transmisję live ze sparingów? Jeśli tak to oczywiście prosimy o kink odpowiednio wcześniej. Jeśli nie to prosimy o organizację takich transmisji ;)
Pozdrawiam

odpowiedz
Juri - 07.06.2021 / 11:56, *.centertel.pl

Zgody z Lechią nie będzie. Olimpia Elbląg

odpowiedz
kornel - 07.06.2021 / 11:53, *.centertel.pl

prezentacja drużyny…. żeby było co prezentować to jescze minimum 3 transfery

odpowiedz
Pawełek - 07.06.2021 / 11:34, *.netfala.pl

Ponoć mamy przybić zgodę z Lechią na tym meczu. Prawda to czy tylko plotki takie krążą po Wybrzeżu?

odpowiedz