REKLAMA

EuroZnawca w Fortunie - do wygrania milion euro!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Sponsor Legii Warszawa Fortuna zakłady bukmacherskie uruchomiła konkurs przed startem Euro 2020, w którym do wygrania jest aż 1 000 000 euro. Zabawa EuroZnawca jest darmowa i polega na poprawnym wytypowaniu całej drabinki turniejowej. Wystarczy założyć konto w serwisie efortuna.pl lub już je posiadać.

Nie trzeba nic wpłacać, nie trzeba stawiać zakładu!

- Drabinki możecie ustawiać tylko do 11 czerwca do godziny 21:00, czyli do rozpoczęcia mistrzostw Europy.

- Nagroda główna przypadnie w udziale typerom, którzy bezbłędnie wytypują kolejność w grupach, zespoły, grające w 1/8 finału, ćwierćfinale, półfinale i finale, wraz z jego dokładnym wynikiem.

- Dodatkowo gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie drużyny, które awansują z fazy grupowej wraz ze wskazaniem par które zagrają w 1/8 finału, otrzymają Nagrodę dodatkową w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość 100 000 zł i która podzielona zostanie na wszystkich graczy, którzy wskazali poprawnie wszystkie drużyny, które awansują z fazy grupowej wraz ze wskazaniem par które zagrają w 1/8 finału.

Sprawdź wszelkie szczegóły zabawy EuroZnawca w Fortunie

Prosty bonus na start

Na czas mistrzostw Fortuny uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na startFortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.