fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zmiana sparingpartnera: SK Bischofshofen zamiast Neftci

źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Zmianie uległ plan sparingów Legii Warszawa podczas zgrupowania w Leogangu. Zamiast z Neftci Baku legioniści zmierzą się z trzecioligowym austriackim zespołem SK Bischofshofen.

Plan sparingów:
17.06. godz. 18:00 - Legia - SK Bischofshofen (w Bischofshofen)
20.06. godz. 16:00 - Legia - Ferencvarosi TC (w Kössen)
23.06. godz. 15:00 - Legia - FK Krasnodar (w Leogangu)
30.06. - Legia - Lechia Gdańsk (w Wareszawie)
03.07. - Legia - Wisła Płock (w LTC)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Ziomak - 11.06.2021 / 15:48, *.cablelink.at

Widzę tutaj, że krytykujecie nieco politykę wyboru partnera sparingowego przez kierownictwo drużuny Waszej Legii. Fakt jest taki, że nikt z nas nie wie w jakiej fazie treningowej się aktualnie znajdują. BSK 1933 nie jest złą drużyną,... tak, to amatorzy ale trenujący również ciężko i to po tyrze. Tutaj w klubie działa się raczej na zasadzie wolnotariatu, klub ani piłkarze nie jest nastawiony na zyski i ja również jestem tego przykładem. Dla mnie i dla drużuny BSK 1933 to fajna sprawa zmierzyć się/zobaczyć tak kultową drużyną jaką jest Legia Warszawa.

odpowiedz
Ziomak - 11.06.2021 / 15:00, *.cablelink.at

A ja się cieszę, że legioniści do mnie do Bischofshofen przyjadą. Znam serducha piłkarzyy z BSK bo znam ich i widzę ich na codzień. Trawkę już przygotowałem.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.06.2021 / 16:32, *.chello.pl

Kto wylosowau te drużyny?

odpowiedz
Jack(L) - 09.06.2021 / 00:24, *.cyfrowypolsat.pl

Robi się śmiesznie,eliminacje za pasem a kadra nie skompletowana sparingpartnerzy zmieniani z mistrza na 3-ligowca. Chyba już to przerabialiśmy w zeszłym roku miały być sparingi z powiedzmy drużynami w naszym zasięgu a skończyło się na turne po okręgówce i efekty tego były widoczne w eliminacjach

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 08.06.2021 / 23:41, *.amazonaws.com

TO ZAMIAST KUCHARSKIEGO CHCEMY KOCURA DYREKTORA!

odpowiedz
Marian - 08.06.2021 / 18:19, *.chello.pl

O super sparingpartner. Bez sensu jechać na taki obóz. W Polsce pograliby z I ligowcami i byłyby lepsze efekty później. Co to w ogóle ma być? Kto planuje takie sparingi.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.06.2021 / 18:18, *.bredband2.com

W sumie moze i nawet lepiej ze to Bischofshofen FC, a nie Obersalzberg AH.

odpowiedz
Kuchy King - 08.06.2021 / 18:02, *.play-internet.pl

Na nartach będziemy skakali?

odpowiedz
Arek - 08.06.2021 / 17:43, *.tpnet.pl

Miał być sprawdzian przed eliminacjami, no i jest. Austriacki 3ligowiec. Tylko pogratulować. A może to Neftci już mamy zaklepane w I rundzie. Jeszcze lepiej.

Wspaniała inicjatywa zarządu;)

odpowiedz
Makumba - 08.06.2021 / 17:13, *.plus.pl

Naprawdę? Naprawdę będziemy mieli 17tego 11tke ze zmianami do gry? Oczywiscie nie, dlatego gramy z amatorami, a nie z Neftchi! Dramat!!

odpowiedz
lucho_83 - 08.06.2021 / 14:53, *.com.tr

Turniej 4 drużyn, może trzeba Kamila Stocha lub Piotrka Żyłę do pomocy? ;-)

odpowiedz
Obcy - 08.06.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

Taki sparing na podbudowanie ego. Jacy my jesteśmy wspaniali.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 14:15, *.petrotel.pl

Mieliśmy nie grać z Neftci, jeśli wylosujemy ich w el. LM. Czy to oznacza, że wylosujemy ich w el. LM? ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 14:12, *.petrotel.pl

IV liga austriacka? To nie lepiej między sobą gierkę rozegrać? A, sorry. Nie mamy 22 zawodników...

odpowiedz
olew - 08.06.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

Będzie trudno...

odpowiedz
SEBO(L) - 08.06.2021 / 14:11, *.centertel.pl

Z pozdrowieniami od Adama Małysza...

odpowiedz