Mikołaj Kwietniewski strzela gola na 1-1 - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 33. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała 2-3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Kilka dni wcześniej nowodworzanie pokonali "Wojskowych" na własnym boisku w finale mazowieckiego Pucharu Polski 3-0.

Goście objęli prowadzenie już w 4. minucie za sprawą Arkadiusza Ciacha. W 23. minucie Mikołaj Kwietniewski wykorzystał z główki dośrodkowanie Jakuba Kwiatkowskiego i doprowadził do remisu. Tuż przed przerwą Świt ponownie wyszedł na prowadzenie. Tym razem szybką kontrę wykorzystał Szymon Kuźma. W 61. minucie po stałym fragmencie gry strzałem z główki trzecią bramkę dla gości zdobył Karol Drwęcki. W doliczonym czasie gry błąd rywali wykorzystał Patryk Pierzak i ustalił wynik meczu.

III liga: Legia II Warszawa 1-3 (1-2) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0-1 - 4' Arkadiusz Ciach
1-1 - 23' Mikołaj Kwietniewski
1-2 - 44' Szymon Kuźma
1-3 - 61' Karol Drwęcki
2-3 - 93' Patryk Pierzak

Legia II: 1. Maciej Kikolski - 26. Jehor Macenko, 15. Radosław Pruchnik, 3. Inaki Astiz  - 6. Jakub Kwiatkowski, 14. Kacper Gościniarek, 8. Patryk Pierzak, 16. Patryk Konik - 19. Dawid Niedźwiedzki (61' 17.Radosław Cielemęcki), 21. Mikołaj Kwietniewski, 7. Oskar Wojtysiak (73' 2. Kacper Czajkowski)

Rezerwa: Jakub Kowynia , Piotr Cichocki