fot. UEFA
REKLAMA

Bodø/Glimt rywalem Legii w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bodø/Glimt z Norwegii będzie przeciwnikiem Legii Warszawa w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Spotkania zaplanowano na 6/7 i 13/14 lipca. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe, natomiast rewanż w Warszawie. W środę o godzinie 18 Bodø/Glimt zmierzy się w lidze z zespołem Strømsgodset IF.

Po 7. kolejkach sezonu 2021 w Norwegii Bodo/Glimt zajmuje 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów (5 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka). Bilans bramek do 13-4. W poprzednim sezonie najbliższy pucharowy przeciwnik Legii zdeklasował rywali i wygrał ligę z 19-punktową przewagą. W 30 meczach strzelili 103 gole i stracili 32.

Fotballklubben Bodø/Glimt to zespół z miasta Bodø, położonego na północy Norwegii. Został założony w 1916 roku. W najwyższej klasie rozgrywkowej zadebiutował dopiero w 1977 r., a następnie grał cztery sezony w najwyższej klasie rozgrywkowej i spadł w roku 1980, kończąc rozgrywki na 12. miejscu. Ogółem rozegrał w najwyższej klasie rozgrywkowej 16 sezonów. W 2020 r. Bodø/Glimt po raz pierwszy i jedyny w historii zdobył mistrzostwo Norwegii. Poza tym może pochwalić się czterema wicemistrzostwami i dwoma Pucharami Norwegii.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (201)

+dodaj komentarz
Semper Fi - 19.06.2021 / 00:35, *.play-internet.pl

I jeszcze jedno.
Ich Liga wyzszy wspolczynnik.
Obejrzyjcie skroty meczow i zobaczcie sklad, 5 obcokrajowców jak dobrze policzylem
Panowie, ja mam dosc wmawiania mi kur a ze przegralismy przez brak wiary...
Oni maja rozjechac ich w takim samym stylu jak gralismy z Realem, albo kur a zlotowki na Legie nie dam, az klub upadnie, Miodek pojdzie z torbami, przejme Klub i zaczniemy rozmowe ponownie... Legie znow bedzie wielka.

odpowiedz
Semper Fi - 19.06.2021 / 00:08, *.play-internet.pl

Czytam opinie
Słuchajcie Panowie
Nie ma co sie bulwersowac ze wyrazamy kulturalnie swoja opinie w komentarzach bo po to kur a one tu sa
Legia gra padake w lidze i katastrofe w miedzy narodowce

Placi jak w Realu za zagraniczny zaciag a strategia Mioduskiego kazdy wie jaka jest- chu wa

Ja, Kocham Legie jako historie i tradycje, kocham jako honor.
Ale jak mnie pytasz co mysle to mowie- 1 runda wpi dol.
Polska reprezentacja to samo gown o
Takie nazwiska a padaka ze jak patrze na inne mecze to mnie zalewa ..
Smiac sie pic!
Pozdro.
Jesli przejdziemy ten dwu mecz 4- 0 zaczne wierzyc ze cos faktycznie zaczyna dzialac.

odpowiedz
Moczymordy - 18.06.2021 / 02:42, *.jmdi.pl

No to papa

odpowiedz
mks - 17.06.2021 / 17:17, *.tkk.pl

a taki był ładny amerykanski,szkoda....hihihih

odpowiedz
kalosz - 17.06.2021 / 16:57, *.mm.pl

w europie nie ma juz slabych drużyn:)

odpowiedz
A -ha - 17.06.2021 / 03:14, *.tpnet.pl

Tejk on mi - Legia : Bodo Glimt - 7 : 0 .

odpowiedz
wwL - 17.06.2021 / 00:02, *.amazonaws.com

Oglądając dziś Bodo w zwycięskim meczu 7 do 2 myślę że nie przejdziemy ich.

odpowiedz
Eurowpier...ol - 16.06.2021 / 20:00, *.chello.pl

Norwegowie dzis 7-2 w lidze... tu nie ma co trenowac tu trzeba dzwonić

odpowiedz
Jnq - 16.06.2021 / 12:40, *.orange.pl

Hahaha już po ptakach w pierwszej rundzie, najgorszy zespół z możliwych na tym etapie

odpowiedz
Adson 78 - 16.06.2021 / 09:58, *.plus.pl

Jeszcze nie doszło do dwu meczu z Norweską drużyną a już biadolicie że przegramy itd , trochę więcej wiary w swój Ukochany Klub !!! Legia Warszawa to Najlepszy Klub a kto nie wierzy temu h... W dziub !!!

odpowiedz
Szymon - 16.06.2021 / 09:58, *.chello.pl

Witam. Mój typ się sprawdził co jednak nie napawa optymizmem.
Jest bardzo duża szansa aby nogą się podwinęła bo:
Bodo ma stabilny skład ,Legia...... panuje chaos i tarcia Czesio vs pudel.
Bodo wygrywa seryjnie, nieważne czy ma mistrza już zdobytego, Legia nie robi tego
Bodo jest w gazie i w trakcie sezonu, Legia dopiero zaczyna treningi, połowy piłkarzy nie ma i są też nowi co daje temat zgrania się, którego niema.
Dodatkowo Czesio nie ma doświadczenia w pucharach oprócz ostatniego eurowpier.... Gęsta atmosfera w klubie też nie pomoże. No i wariackie ruchy transferowe, bo oddanie za darmo skrzydłowego i bazarowe zakupy to kolejny kamyk (kamień) do ogródka. Po za tym mam odczucie że Legia jako klub to dla uefa kulą u nogi, więc i decyzję sędziego nie będą przychylne.
Ale to przede wszystkim polityka pudla, który pomylił klub piłkarski z korpo i wszystko robi źle. Niestety zamiast klubu mamy stajnie augiasza.
W sporcie też jest potrzebne szczęście ale jemu trzeba pomóc. A tu brak atutów aby mu pomóc.
Będzie jak będzie, kibicować Legii to obowiązek.
A to co odpier.... pudel to inna para kaloszy. To on jest podstawowym osłabieniem Legii. On się do prowadzenia klubu nie nadaje. Ale on widzi świat w innej rzeczywistości.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 16.06.2021 / 08:34, *.chello.pl

Porzuccie nadzieje. Pierwszy gol Slowakow pokazal gdzie jest nasza pilka nozna. Jedyna nadzieja w szkoleniu trampkarzy od 6-7 lat. Mlodziezy 13-14 letniej juz pewnych rzeczy nie nauczysz, nie wspominajac o starszych, ktorzy maja jedno w glowie. Kase i transfer zagraniczny.

odpowiedz
Realista - 16.06.2021 / 06:45, *.centertel.pl

Skoro tylko Legia ratuje honor polskiej piłki i w tym roku odpadnie w 1 rundzie eliminacji, to znaczy że inne zespoły w ogóle nie przystąpią do rywalizacji?

odpowiedz
c u L t 93 - 16.06.2021 / 02:31, *.amazonaws.com

To bédzie ostatnia przygoda Czeška z Legiá jeśli odpadniemy, rywal podobnej maści ponoć kiedyś rozjechał czołowá drużne Europy..,,

odpowiedz
Kobisborsz - 16.06.2021 / 01:55, *.stansat.pl

Może na to za wcześnie ale gdyby następnym po Michniewiczu trenerem miałby być ktoś z naszej ojczyzny, kogo byście widzieli w tej roli ? Ja obstawił bym albo Urbana albo Skorże. Wiem że oni już byli ale nie mam lepszego pomysłu. Swoją drogą redakcja mogła by zrobić głosowanie w tym temacie

odpowiedz
Tomasz - 16.06.2021 / 00:53, *.tpnet.pl

Proponuję /sugeruję Trenerowi naszemu zagrać z Norwegami : 1-4-4-2 albo 1-3-5-2 . Ważne , żeby napastników było DWÓCH , a nie jeden - i żeby grali w jednej linii blisko siebie , a nie jeden za drugim . Napastnicy nasi nie powinni się w ogóle cofać ( jak biedny Lewy w meczu ze Słowacją ) . Powinni grać na granicy spalonego , ryzykować , dostawać podania prostopadłe albo górne i CZYCHAĆ jak Orły , wilki , myśliwi . Ekonomiczna agresja naszych napastników połączona ściśle z podaniami od innych naszych chłopaków zarówno z rozegrania jak i ze skrzydeł , a czasem i z obrony ( długich , dokładnych , adresowanych jak należy ) jest kluczem do sukcesu . Obrońców mogą wspierać pomocnicy - NIE NAPASTNICY . Napastnicy mają czychać , atakować synchronicznie i STRZELAĆ - dużo, często i z różnych odległości ( nie muszą koniecznie wjechać z piłką do bramki ) , zza pola karnego też powinni napier... strzelać . Taka moja nieśmiała rada . Takie moje oczekiwanie , mam dość robienia z napastników pomocników albo i obrońców nawet ... Ktoś musi być z przodu - Z PRZODU , powtarzam . Niech obrońcy radzą sobie sami , jak za dawnych czasów . A pomocnicy niech podają DO PRZODU , a nie do tyłu .

odpowiedz
Rafael van - 16.06.2021 / 00:25, *.play-internet.pl

1:1 na wyjeździe 2:0 u siebie druga bramka w końcówce z kontry i druga runda wita będzie slovan będzie trudno ale też awans po ciężkim dwumeczu

odpowiedz
(L)eo - 15.06.2021 / 23:31, *.t-mobile.pl

Tośmy mieli ligę mistrzów xd jeszcze meczu nie było,a już wiemy jak to się skończy,znowu pośmiewisko na cały kraj,znowu ciułanie grosza do 10 -ego. Sprzeda Maldena,Jury,Slisza,Luqui'ego,to tylko kwestia czasu. Założę się,że Kucharski już szuka potencjalnych kupców na naszych najlepszych graczy,bo loczek już sam nie wierzy że się uda zagrać w jakichkolwiek pucharach :D

odpowiedz
Farme(L) - 15.06.2021 / 23:22, *.virginm.net

Tomasz Włodarczyk na meczykach pisze, że Legia negocjuje z Dinamem Bukareszt zakup prawego obrońcy....
Deian Sorescu go zwą.

odpowiedz
JACUNHO - 15.06.2021 / 23:10, *.kampinostelco.pl

Wszystko zbiera się w jedną całość.
Konflikt trenera z prezesem, Skomplikowane ruchy prezesa w PZPN-nie, tragiczny występ kadry a na koniec nie najlepsze losowanie LM.
Myślę że w przyszłym miesiącu pożegnamy trenera Michniewicza, który wielce obrażony zmieni Paulo Souse na stanowisku selekcjonera

odpowiedz
Szymko - 15.06.2021 / 22:54, *.plus.pl

Jestem kibicem Legii. Kocham ten klub ale rozum mówi mi że... jak ich przejdziemy to będzie mega wyczyn.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 15.06.2021 / 22:50, *.vectranet.pl

To po takim losowaniu, mozemy się pożegnać z jakimikolwiek transferami, w stylu Caktas czy tez jakimiś sensownymi wahadłami i obrońcami. Miodek już wdraża tryb oszczędzania, zęby zasypac dziurę w budżecie po kolejnym roku bez pucharów. Zaraz napiszecie, ze brak wiary, że nie kibic, że internetowy. Nawet mimo sporych osłabień po mistrzowskim sezonie Bodo to mocna druzyna, w trakcie sezonu, zdażaja im sie wpadki jak z Odd Grenland. Mecz za 3 tygodnie a w Legii będzie zgrywanie drużyny , warianty taktyki, Pekhart dostanie ze 2 tygodnie wolnego bo zmęczony po Euro. Żeby dorównac drużynie w trakcie sezonu już powinni całym składem zap... ć. Ciężko będzie . Serce, by chciało i wierzy, ale rozum bezlitośnie podpowiada, bez szans...

odpowiedz
(L)egia - 15.06.2021 / 22:26, *.virginm.net

Bardzo wymagający rywal

odpowiedz
LewLegia - 15.06.2021 / 21:12, *.38.68

Po co te warianty na zdjęciu? mamy jeden wariant -prezes z trenerem. a inne niepotrzebne.

odpowiedz
KowaL - 15.06.2021 / 20:31, *.211.124

Parówy w góre i golimy frajerów!

odpowiedz
e(L)o - 15.06.2021 / 20:26, *.vectranet.pl

no i pozamiatane

odpowiedz
olew - 15.06.2021 / 20:14, *.vectranet.pl

Kto tu pisze. Żadnej radości , że :
- skaleczymy Norwegów (dotychczas zwykle tak było), oraz
- zobaczymy trochę fiordów, oraz
- stracimy sporo kaski ( jeden z najdroższych krajów Świata) .

Jakieś nielotów zawodzenia.

LEGIA to POTĘGA !!!

odpowiedz
Pacho - 15.06.2021 / 20:08, *.chello.pl

Teraz już nie ma łatwych rywali...dla polskiej myśli szkoleniowej. I nie mam na myśli samych trenerów z najwyższych polskich lig, ale o całokształt. Trening, skauting, menedżerka. No i cały PR robiący z gówna złoto.

odpowiedz
Hela - 15.06.2021 / 19:27, *.plus.pl

Kto głosuje na tak - ten BEFSZTYK!

odpowiedz
77/82 - 15.06.2021 / 19:00, *.chello.pl

Piszecie o tym co się stało z Legią za Mioduskiego i słusznie. Z tym, że jakbyśmy trafili na mistrza Norwegii za Leśnego, to nawet wtedy byśmy nie byli pewni awansu. To jest jakiś absurd, że będąc rozstawionymi trafiamy na takiego rywala w pierwszej rundzie. Tyle lat farta w losowaniach, no to teraz dostaliśmy konkret. Jedyna pozytywna myśl to taka, że podobne nastroje były kiedyś po wylosowaniu Gaziantepsporu. Nawet ich trener z nas kpił. Co było potem wszyscy wiemy. Oby tym razem też był to ciężki początek czegoś dobrego.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 15.06.2021 / 18:58, *.btcentralplus.com

Aby 14go lipca nie bylo ze 'nic sie nie stalo' !!!!!!

odpowiedz
bronek49 - 15.06.2021 / 18:46, *.chello.pl

już nawet taki przeciwnik będzie poza zasięgiem Legii ,liga norweska nie jest słabsza od Polskiej ,oni w 30 meczach strzelają 103 bramki widać że są niesamowicie skuteczni

odpowiedz
HW - 15.06.2021 / 18:42, *.orange.pl

Prawie 150 wpisow i prawie 0 Legionistow sami kibice internetowi jak kos kocha klub to wiara w nim umiera ostatnia

odpowiedz
cóż za emocje - 15.06.2021 / 18:00, *.chello.pl

Co tam Liga Mistrzów, co tam Norwegowie.... Niepokonane słoniki wracają do ekstraKLASY to dopiero będzie wyzwanie dla naszych kopaczy w tym sezonie żeby wygrać w Niecieczy!

odpowiedz
gazza - 15.06.2021 / 17:52, *.inetia.pl

Jedziemy z frajerami ! 2:0 i 1:0 i pewny awans !

odpowiedz
Normalny człowiek - 15.06.2021 / 17:46, *.t-mobile.pl

Kto nowym trenerem w lipcu/sierpniu?

odpowiedz
Pozamiatane - 15.06.2021 / 17:45, *.stooldeer.us

To będzie brutalny gangbang na Mioduchu, Kucharskim i grubym Cesiu. Tylko Legii szkoda.

odpowiedz
Quick - 15.06.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

Czyli eliminacja do LM kończymy już na pierwszym rywalu. A później łomot w CL i zmiana trenera. Później szalona walka z nie pokonaną Termaliką na wyjeździe

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 15.06.2021 / 17:33, *.play-internet.pl

Mioduch wytrzepales juz gowno z nogawki?

odpowiedz
Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku - 15.06.2021 / 17:20, *.chello.pl

https://www.flashscore.pl/mecz/WSj3NZp9/#szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

Nie pozostaje nic innego jak na wyjeździe ustawić autobus w polu karnym,proponuje system 6-4-0,czyli sześciu obrońców i czterech pomocników,bez napastnika.
Pekhart szybko nie wróci z Euro,a innego napadziora praktycznie nie mamy.

odpowiedz
PLBBOY - 15.06.2021 / 17:02, *.inetia.pl

Puchary, puchary i już po pucharach. Trochę tak jak Euro, Euro i już po Euro.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.06.2021 / 16:49, *.master.pl

Do czego to doszło,że jako rozstawiony zespół w 1 (PIERWSZEJ!) rundzie eliminacyjnej trafiamy na zespół,który jest...zdecydowanym faworytem tej potyczki. To trąci już absurdem,że trzęsiemy portami i mamy pełne gacie tuż po losowaniu ale niestety nauczeni kompromitującymi porażkami z "kelnerami Europy" nie mamy kompletnie żadnych powodów aby optymistycznie podchodzić do tego pojedynku.Norwegowie są zdecydowanym faworytem i nie ma co się w tej kwestii oszukiwać. Do tego doprowadziły 4 lata zarządzania klubem Dariusza Mioduskiego.W każdym aspekcie nieudolne.

odpowiedz
tekken (L) - 15.06.2021 / 16:48, *.chello.pl

Fiu fiu Norwedzy w pierwszej rundzie. Lekko nie będzie.

odpowiedz
bum - 15.06.2021 / 16:44, *.virginm.net

No i po wszystkim. Moim zdaniem przeszkoda nie do przejscia dla dzisiejszej Legii. Stan klubui druzyny jest fatalny. Nie wiem czy oni tam w biurach swoich jeszcze cos dzialaja czy juz sie poddali. Ich koniec jest blizszy niz im i nawet nam sie wydaje. Legia odpadnie z pucharow z predkoscia swiatla, a ja juz osobiscie nie widze zrodladla DM do dojenia juz. Zostali mu Luki, Mladenovic, Juranovic do sprzedazy i to by bylo na tyle... czas sperdalac ;) He

odpowiedz
Dezerter - 15.06.2021 / 16:31, *.orange.pl

Panowie, słyszeliście coś w temacie nowych przepisów? Podobno, gdy oddamy honorowo ten mecz walkowerem, od razu łapiemy się do pucharu pocieszenia. Prawda to?

odpowiedz
uciemiężony fan polskiej piłki kopanej - 15.06.2021 / 16:31, *.chello.pl

Dopiero co od wczoraj czuję się jakby mi ktoś w mordę dał, a tu kolejne info że czas nadstawiać drugi policzek...

odpowiedz
Juri - 15.06.2021 / 16:27, *.centertel.pl

Pierwsze ogóry do ogrania.

odpowiedz
miet - 15.06.2021 / 16:10, *.wananchi.com

pozamiatane

odpowiedz
smutn rzeczywistosc - 15.06.2021 / 16:06, *.centertel.pl

Przykro patrzeć na to do czego doprowadzono naszą ukochaną Legię za loczka... Tak jak rośliśmy z sesonu na sezon za Leśnego, tak teraz spadamy na zupełne dno. Niestety, ale w tym momencie już chyba tylko przed San Marino i Andorą nie musielibyśmy trząść portkami choć pewnie i tak jakąś wstydliwą szmaciankę Borubar by zaliczył. TRAGEDIA...

odpowiedz
JanU. - 15.06.2021 / 16:01, *.chello.pl

To będzie ciężki mecz...

odpowiedz
Kamuflaż - 15.06.2021 / 15:45, *.tpnet.pl

Ciekawe jak tam nastroje po losowaniu w gabinetach? Kiedy Czesław straci posadę? Dlaczego Darek zniknie na kilka tygodni i będzie głucha cisza? Dlaczego znowu wyjdzie jak zawsze? Czemu nie rzucić tej roboty i jechać gdzieś w cholerę, bo się do niej nie nadaję?!

odpowiedz
Egon - 15.06.2021 / 15:44, *.centertel.pl

Taktyka Cześka z rundy wiosennej na zero z tyłu teraz się przydatna właśnie na tak grające BODO możemy spać spokojnie że w tylu meczach Legia nie traci bramek to tym bardziej z mistrzem Norwegii sobie poradzimy.
W poprzednim sezonie to na wyjazdach przecież graliśmy lepiej niż u siebie i tego się trzeba trzymać.
Nawet jeśli w dwumeczu mieliby nie grać Juranović i Pekhart to i tak nie stoimy na straconej pozycji tylko będziemy walczyć bo to jest LEGIA !

odpowiedz
Darek - 15.06.2021 / 15:41, *.t-ipconnect.de

W razie przegranej zwolni się Czesia.Sprzeda się 3 podstawowych piłkarzy i zatrudni nowego trenera niech ten się martwi co dalej.Sprowadzi mu się kokejnych Obradoviciów czy Rusynów lub inne Valecie i jedziemy dalej po równi pochyłej.Na dno,które zaraz się oberwie.

odpowiedz
Filip1205 - 15.06.2021 / 15:31, *.chello.pl

Będzie ciężko :/

odpowiedz
Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku - 15.06.2021 / 15:27, *.chello.pl

https://www.flashscore.pl/mecz/WSj3NZp9/#szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

odpowiedz
Wsciek(L) y - 15.06.2021 / 15:15, *.orange.pl

Czyli licznik wstydu, się nie zatrzyma.

odpowiedz
Przegrali tylko 1 mecz w sezonie,ale wylosowaliśmy - 15.06.2021 / 15:05, *.chello.pl

https://www.flashscore.pl/pilka-nozna/norwegia/eliteserien-2020/

Zobacie tabele,Rosenborg to przy nich cienkie bolki.Wylosowaliśmy bardzo trudnego przeciwnika i jeśli Miodek nie dokupi minimum 3 dobrych grajków,to po pucharach.

odpowiedz
sisi - 15.06.2021 / 14:52, *.chello.pl

Cieżki rywal,to nie ogóry z malty,czy gibraltaru

odpowiedz
Klubowicz - 15.06.2021 / 14:43, *.249.78

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
Legia - 15.06.2021 / 14:43, *.citystrada.pl

Jeżeli chodzi o wjazd do Norwegii na dzień dzisiejszy nie mogą wjeżdżać nawet rodziny ludzi tam mieszkających w poniedziałek lub wtorek tj. 21,22. 06 ma być jakaś konferencja rządu i może coś zluzują , ale w pierwszej kolejności rodziny , zobaczymy co wymyśli Unia Europejska w dniu 01.07.2021 i wtedy rząd Norweski na się wypowiedzieć więc szanse marne na wyjazd ale poczekamy zobaczymy . TYLKO LEGIA

odpowiedz
L - 15.06.2021 / 14:41, *.57.170

14 Lipiec Czesio zwolniony z Legii

odpowiedz
golawic - 15.06.2021 / 14:38, *.centertel.pl

przez ostatnich 6,7 lat mieliśmy szczęście w losowanich. nawet fart się skończył co oznacza, że koniec Mioduskiego w Legii jest naprawdę bliski

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.06.2021 / 14:33, *.chello.pl

Bracia po Szalu, powiem tak:
- kiedy biedny idzie tańczyć, to orkiestra idzie s....ć,
- biednemu, to się nawet parasol w d...e otworzy
Tylko uśmiech nam pozostaje, po co nam wzmocnienia?

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 15.06.2021 / 14:29, *.chello.pl

Trzeba wygrać i kolejnych przechodzić.

odpowiedz
Wojtek86 - 15.06.2021 / 14:27, *.net.pl

Ahoj przygodo!

odpowiedz
Mroczny - 15.06.2021 / 14:27, *.city-net.pl

Trochę poczytałem o nich i sprzedali 3podstawowych i najważniejszych piłkarzy.To jedyny pozytyw.

odpowiedz
AluMario - 15.06.2021 / 14:14, *.tpnet.pl

Czego się spodziewać UE?...dziś możemy odpaść nawet liga okręgową na tym bardziej z eliminantem "czampion ligi" ....skupcie się na tym czy w następnym sezonie będziemy walczyć o środek ligi....

odpowiedz
PB - 15.06.2021 / 14:13, *.play-internet.pl

Która opcje karnetów wybieracie?

odpowiedz
$$ - 15.06.2021 / 14:09, *.kpn.net

Nie ma kasy, nie będzie wyników. Liga konfederacji bardziej odpowiada naszym zasobom

odpowiedz
Sig - 15.06.2021 / 13:53, *.chello.pl

Przed Goteborgiem też nikt nie wierzył. A Fiesta była po meczu. Ps. Lepiej niż ogórki bo może nasi Galacticos się zepną trochę i wygrają.

odpowiedz
Optymista - 15.06.2021 / 13:47, *.lewtelnet-access.de

Przejście norwegów jest bardzo mało prawdopodobne ale przynajmniej wiadomo na czym powinien skupić się utyty Cesio.
Do bólu powinien trenować tylko schematy obronne; obronę Częstochowy, wybijanie na oślep, kradzenie czasu, tarzanie się po murawie z krzykiem przy byle podmuchu, wszystkie możliwe warianty stawiania autobusu, taktyka 1-10 (Boruc i obrońcy).
Może dzięki temu unikniemy kompromitacji i przegramy tylko 0:5 u nich i 0:3 u siebie.

Jasne też staje się dlaczego nie ma transferów, teraz już wiadomo że pudel czekał na wynik losowania i teraz tylko potwierdziło mu się że następne małosolne są zbędne bo i tak nie pomogą a tylko zwiększą dług.

odpowiedz
M-Ochota - 15.06.2021 / 13:47, *.plus.pl

Jak ogramy Norwegów to byłaby sensacja na miarę wygrania Polski z Hiszpanią... niestety

odpowiedz
Zdzicho - 15.06.2021 / 13:45, *.centertel.pl

Polska piłka to mega przeplscone gowno

odpowiedz
Kjempe bra - 15.06.2021 / 13:43, *.79.233

Lepiej nie mogłem trafić. Tyle czasu przez kwarantanny nie mogłem Legii ukochanej zobaczyć. Teraz poprostu pojadę jk do siebie. Ogień kur......!!!!!!

odpowiedz
Przynajmniej można zarobić. - 15.06.2021 / 13:42, *.chello.pl

Ładny kurs na Bodø.

odpowiedz
Zielu - 15.06.2021 / 13:26, *.centertel.pl

No i zaczęły się schody

odpowiedz
Ginpasterz - 15.06.2021 / 13:26, *.204.214

Jeżeli wyznacznikiem dla prezesa do zwolnienia trenera jest odpadnięcie z pucharów (a tak jest w ostatnich latach) to trener Michniewicz już może się rejestrować jako bezrobotny. Z drugiej strony za Pekharta ze 2 mln Euro, za Juranovica może 3 mln Euro i coś za Ślisza to nawet nie trzeba grac w europejskich pucharach.

odpowiedz
Micha - 15.06.2021 / 13:23, *.10.98

Przynajmniej wiadomo jaki wariant karnetu wybrać :-))))))

odpowiedz
Int - 15.06.2021 / 13:23, *.206.180

Nie znam tego zespołu, ale się go obawiam. to chyba niedobrze świadczy o Legii.

odpowiedz
wax - 15.06.2021 / 13:22, *.centertel.pl

Z tego co pamiętam to Milan ledwo z nimi sobie poradził w zeszłym roku. Nie mamy szans...

odpowiedz
ryter - 15.06.2021 / 13:22, *.100.190

Kompletnie nie rozumiem, skąd się dziś bierze pesymizm po tym losowaniu. O tym, że nie mamy szans na przejście do 2. rundy było przecież wiadomo już wczoraj, kiedy przydzielono nam koszyk z mistrzem Łotwy, Luksemburga, Irlandii i Norwegii. Dziś się obudziliście?

odpowiedz
ziutek - 15.06.2021 / 13:19, *.vectranet.pl

Podczas jednego ze spotkań w 1974 roku, gdy Glimt występowało w 2. dywizji, lider grupy kibiców Arnulf Bendixen, chcąc wezwać fanów do wspólnego śpiewania, poprosił o jakiś przedmiot, dzięki któremu mógłby prowadzić doping. Jeden z jego przyjaciół miał w kieszeni właśnie szczoteczkę do zębów. I tak to się zaczęło. Od tego momentu coraz więcej osób zaczęło przynosić na mecze na Aspmyra “tannborsten”, czyli szczoteczki. Na 35-lecie rozpoczęcia tej tradycji, w 2009 roku producent szczoteczek Jordan wypuścił specjalne przedmioty z logo B/G. Można je kupić właściwie w każdym sklepie w Bodo. Szczoteczkę do zębów dostaje także kapitan każdej drużyny przyjeżdżającej na stadion przy Fridtjof Nansens vei 3 - wyjaśnia Adamus.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pierwszy-mistrz-kraju-zza-kola-podbiegunowego-norweskie-leicester-triumfuje-i-msci-sie-za-lata-przesladowan/155807-n

odpowiedz
japier - 15.06.2021 / 13:18, *.centertel.pl

Gorzej być nie mogło...

odpowiedz
ww - 15.06.2021 / 13:16, *.chello.pl

No to pozamiatane...

odpowiedz
Optymista - 15.06.2021 / 13:12, *.plus.pl

Witaj ligo konferencji

odpowiedz
Łuki - 15.06.2021 / 13:12, *.tpnet.pl

To tak jak Polska na Euro my za długo w eliminacjach nie zagramy.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.06.2021 / 13:06, *.bredband2.com

Jak na razia Bodö po 7 meczach ma 5-1-1 (81 na 90 mozliwych punktow!) i 13-4 w golach.
Poprzedni sezon zakonczyl (30 meczow) 26-3-1 i 103-32 w golach (+71)
Nota bene, co juz kilka razy podawalem, zalozony 16.09.1916...
Generalnie chyba lepiej byc nie moglo. Jest to swietny i wymagajacy przeciwnik, a i sama data zalozenia tez jest takim chyba watkiem sentymentalnym.

odpowiedz
0-711 - 15.06.2021 / 13:05, *.plus.pl

Po nas!

odpowiedz
1234 - 15.06.2021 / 13:05, *.gov.pl

No to skończyli zanim zaczęli...
Można się skupić na ligowej walce o udział w pucharach w przyszłym roku...

odpowiedz
Odp - 15.06.2021 / 13:01, *.plus.pl

Dziękuję, dobranoc.

odpowiedz
kongo - 15.06.2021 / 13:00, *.play-internet.pl

Jak kto kolwiek myśli, że Legia ma szanse z Bodo to niech obejrzy chociaż 5 ostatnich spotkań norwegów i gwarantuje, że zmieni zdanie. Szkoda bo dla dobra polskiego rankigu to słabo no ale cóż Legia leci i to w 1 rundzie.

odpowiedz
a - 15.06.2021 / 12:59, *.chello.pl

Norwegia to chyba najgorzej co mogli trafić...

odpowiedz
Radek - 15.06.2021 / 12:56, *.btcentralplus.com

Ja bym wystawił Legie II, przynajmniej by nie było wstydu a chłopaki by się chciał pogramy przez 45 minut????????????????????????????????

odpowiedz
oLaf - 15.06.2021 / 12:52, *.vectranet.pl

widzę po wpisach, że sami optymiści tutaj.... : O

odpowiedz
piotr_zabki - 15.06.2021 / 12:52, *.centertel.pl

Nie mogę tego czytać. Wiem, że nie ma za dużych wzmocnień ale jeżeli nie stracimy nikogo to mamy duże szanse. Jak mamy się bać mistrza Norwegii to w ogóle przesuńmy Legię do IV ligi.... Jakie mamy w chwili obecnej osłabienia? Gvilia? Valencia? Mosór? Cholewiak? Nie grający Vesovic? Może szkoda Wszołka, ale on poleciał za kasą. Wszyscy wypowiadają się jakbyśmy nagle stracili Pekharta, Mladenovicia, Jurę, Luqiego, Wieteskę i Boruca jednocześnie. Może to ja się pocieszam ale - trochę wiary w NASZĄ LEGIE!!!

odpowiedz
ALBO TRANSFERY NA POZIOMIE MISTRZA POLSKI - ALBO CIAU CIAU - EUROPO - 15.06.2021 / 12:49, *.com.pl

Giganci Europejskiej piłki :) Jaki poziom musi reprezentować Mistrz Polski - że już bierze Nas sraczka w rundzie Eliminacji - dobrze , że jeszcze jesteśmy rozstawieni w tej rundzie bo już całkiem histeria by była . A na Poważnie Legia potrzebuje transferów jak na Mistrza Polski przystało - I tu popieram akurat trenera Michniewicza , który podnosi alarm , że kadra Legii przed walką w Europie ... NIE URYWA ...

odpowiedz
lol - 15.06.2021 / 12:48, *.amazonaws.com

no to juz po pucharach tym roku

odpowiedz
Maniek - 15.06.2021 / 12:46, *.centertel.pl

To będzie trudny przeciwnik ale co tam, może damy radę.

odpowiedz
Mariano - 15.06.2021 / 12:42, *.plus.pl

Niestety pozna naszym zasięgiem. Serio. Są bardzo mocni. Zgrani i min. poziom Astany. Więc zostaje walka o ligę Konferencji.

odpowiedz
Ogier Kargula - 15.06.2021 / 12:36, *.orange.pl

Jak spaść, to z wysokiego kuca...

odpowiedz
Markus Merk - 15.06.2021 / 12:36, *.play-internet.pl

To na pierwszej rundzie kończymy przygodę z LM.

odpowiedz
Jerzy Brzęczek - 15.06.2021 / 12:36, *.plus.pl

Nie jest źle - Fola Esch byłaby gorsza, bo jest nieprzewidywalna i nie byłoby wiadomo czy dostaniemy 0-1 czy 0-2, tu mamy do czynienia z ustabilizowanym pod względem formy przeciwnikiem więc pewne 0-3 dla Bodo/Glimt

odpowiedz
Rafał - 15.06.2021 / 12:35, *.tpnet.pl

Jak ich nie zignorują to wygrają jak zignoruja to będą baty. Zobaczymy jak będzie , bo transfery nie napawają nadzieją na większe osiągnięcia w europucharach. Ławeczka króciutka no ale zobaczymy po Euro.

odpowiedz
SEBO(L) - 15.06.2021 / 12:35, *.centertel.pl

Spokojnie można już planować transfery z klubu na załatanie dziury budżetowej,wynikającej z braku awansu, i transfery do klubu,aby ponownie budować drużynę na mistrza i przyszłoroczne kwalifikacje. I tak w kółko. Kwalifikacje LM w obecnym sezonie skończyliśmy wcześniej,niż Polacy Euro,bo już po losowaniu...

odpowiedz
Franco - 15.06.2021 / 12:35, *.plus.pl

Dobra... na ch... nam ta liga mistrzów....

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 15.06.2021 / 12:34, *.plus.pl

Potrzebne są wzmocnienia!!! Powinniśmy zakontraktować bocznego obrońcę i środkowego obrońcę. Na bok trzeba zmiennika dla Serbów - Yaya Banana jest wolny i nie kosztuje nie wiadomo ile - klub miałby na kwotę odstępnego za niego, a mógłby się też dobrze rozwinąć... na środek obrony proponuję doświadczonego Ukraińca Pavlo Kutasa, który jeszcze niedawno grał w Czernomorcu Odessa

odpowiedz
Pawełek - 15.06.2021 / 12:33, *.netfala.pl

No to pozamiatane...

odpowiedz
Gniewko - 15.06.2021 / 12:32, *.netfala.pl

Nie załamuj się ukochana ma...

odpowiedz
Kibolek - 15.06.2021 / 12:29, *.telefonica.de

Bodo przebiegnie się parodystach. MIODUSKI golodupiec i jego z biedronki transfery . Mioduski w tym roku na pucharach nie zarobisz , chyba że kulczyk zna nowe miejsca na lichwe

odpowiedz
Manekin - 15.06.2021 / 12:28, *.play-internet.pl

I tak wygramy 100%

odpowiedz
xyz - 15.06.2021 / 12:27, *.telenor.dk

kurtyna. dobranoc.

odpowiedz
Kibolek - 15.06.2021 / 12:26, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU GDZIE SĄ TRABSFERY

odpowiedz
longi - 15.06.2021 / 12:26, *.com.pl

O żesz. Tośmy se pograli w pucharach ...

odpowiedz
RIkki - 15.06.2021 / 12:26, *.net.pl

Od marca Bodo raz przegrało i to 30.05 z Odd i 3 remisy ,reszta to same wygrane , realnie patrząc słabo to wygląda ,smutne to gdyby przyszło nawet o grupę w KE grać w eliminacjach...

odpowiedz
asss - 15.06.2021 / 12:25, *.247.59

Oni chyba z Milanem przegrali 1 bramką w zeszłym roku 2:3 :D no to pograne

odpowiedz
grzeziek - 15.06.2021 / 12:24, *.centertel.pl

A prezes pzpn i tak uwaza ze wsYstko jest ok

odpowiedz
RAFek - 15.06.2021 / 12:23, *.com.pl

Nie będziecie mogli wjechać do Norwegii, chyba, że zaplanujecie dłuższy pobyt. Obowiązkowa kwarantanna.

odpowiedz
Anonim - 15.06.2021 / 12:21, *.com.pl

No to wpier...l :)

odpowiedz
Adrenalina - 15.06.2021 / 12:20, *.net.pl

To trzeba mieć farta , ale jest plus jak nie awansują nie będzie takiej polewki jaki ostatnio bo to jednak Norwegia . a może to dobry omen ...

odpowiedz
atmosferic - 15.06.2021 / 12:17, *.orange.pl

Czyli wpier...l murowany juz w 1 rundzie. Nie no super.

odpowiedz
lucho_83 - 15.06.2021 / 12:17, *.81.66

No to po eliminacjach.....

odpowiedz
grzesiek - 15.06.2021 / 12:17, *.centertel.pl

No to zostaje walka w kwalifikacjach do ligi konfederacji :)

odpowiedz
Www - 15.06.2021 / 12:17, *.chello.pl

Pudel kiedy jakieś wzmocnienia?, bo tych stepowych Mongołów to nieliczę

odpowiedz
Krzeszczu - 15.06.2021 / 12:16, *.bredband2.com

Oj.... bedzie sie dzialo...

odpowiedz
PL - 15.06.2021 / 12:15, *.chello.pl

Jeszcze te Bodo obecnie gra ligę i są w gazie.
1 miejsce po 7 kolejkach i 17 pkt
Wielce prawdopodobne że przygodę zakończymy na I rundzie

odpowiedz
LW82 - 15.06.2021 / 12:14, *.243.235

Jak myslicie czy bedzie mozna jechac na wyjazd ???

odpowiedz
Kibic L - 15.06.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

Ile miejsc liczy sektor gości?

odpowiedz
leon - 15.06.2021 / 12:12, *.tpnet.pl

licznik wstydu będzie gruby :(

odpowiedz
Lfan - 15.06.2021 / 12:11, *.chello.pl

Jesteśmy bez szans...

odpowiedz
Prazanin - 15.06.2021 / 12:11, *.play-internet.pl

ale niefart:(....bedzie ciezko

odpowiedz
Prazanin - 15.06.2021 / 12:11, *.play-internet.pl

ale niefart:(....bedzie ciezko

odpowiedz
cieciu - 15.06.2021 / 12:10, *.mm.pl

Zajebiście, dobra drużyna, w gazie, w pełnym ligowym rytmie. Najpierw repra, teraz to...

odpowiedz
Ops2 - 15.06.2021 / 12:10, *.centertel.pl

Dobrze, ze nie ze Słowacji ale łatwo to na pewno nie będzie ????????‍♂️

odpowiedz