Juranović i Pekhart obejrzeli mecz z ławki rezerwowych - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović i Pekhart na ławce w meczu reprezentacji

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 18 Chorwacja mierzyła się z Czechami. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Niestety Josip Juranović oraz Tomas Pekhart obejrzeli mecz z ławki rezerwowych.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 37. minucie za sprawą czeskiego snajpera Patrika Schicka, który wykorzystał rzut karny. Chorwacja doprowadziła do wyrównania dwie minuty po zmianie stron. Trafienie dla reprezentacji Chorwacji zanotował Ivan Perisić. Póki co Czesi z dorobkiem czterech punktów prowadzą w swojej grupie, za to Chorwaci z jednym oczkiem zajmują trzecią lokatę. Drugie spotkanie grupy D pomiędzy Anglią i Szkocją odbędzie się o godzinie 21.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Piotr - 19.06.2021 / 09:20, *.orange.pl

Może Chorwacja wcześniej odpadnie, to Jura też wcześniej wróci. Jest bardziej potrzebny niż Pekhart

odpowiedz
Krzysiek - 18.06.2021 / 20:38, *.centertel.pl

Może jednak nikt ich nie kupi????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.