Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosa odchodzi z Legii

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Środkowego Legii Daniela Rosy, który - obok Mariusza Godlewskiego i Kamila Szewczyka - był nieprzerwanie związany z sekcją siatkówki od samego początku jej drugiej reaktywacji w 2014 roku, nie zobaczymy już w zespole "Wojskowych" w sezonie 2021/2022. Z zawodnikiem, który od września ubiegłego roku zmagał się z kontuzją stawu kolanowego i dla którego zorganizowano specjalną zbiórkę na leczenie, włodarze klubu nie zdecydowali się na przedłużenie kontraktu.
fot. Daniel Rosa / archiwum prywatne
fot. Daniel Rosa / archiwum prywatne

fot. Mariusz Godlewski
fot. Mariusz Godlewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.