Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Leogang: Josue kontra Kobylak

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na zakończenie treningu Josue zaproponował Gabrielowi Kobylakowi serię strzałów. Młody bramkarz postanowił sprawdzić umiejętności nowego zawodnika stołecznej drużyny, a wszystkie uderzenia ok. 20 metrów zarejestrowała nasza kamera.

- Prawa noga służy mi do podpierania i wystawiania piłki na lewą - mówił Josue.

Zapraszamy do oglądania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Legionista80 - 23.06.2021 / 10:21, *.play-internet.pl

Widac, ze koledzy graji w pilke;)))) slychac z jaka sila leci ta pilka i jak pracyzyjnie, bramka ma 7 metrow i lecaca tuz obok slupka to se mozna odbic;))) brawo wy:)))

odpowiedz
Szmu(L)ki - 23.06.2021 / 00:08, *.chello.pl

Wiadro z mopem obroniłoby więcej strzałów. Sorry młody, ale w Legii to nie pobronisz...

odpowiedz
Van dersar - 22.06.2021 / 23:46, *.virginm.net

Co ten Kobylak robi w Legii?????!! Co najwyzej w trampkarzach Drukarza moze grac, tam sue nada, na 20 strzalow ruszyl sie do 5, co on buty z betonu na czy jak ze tak stoi

odpowiedz
Trenować - 22.06.2021 / 23:32, *.chello.pl

Nie rozumiem zachwytów że trafia w bramkę. Przecież to najłatwiejszy element do wytrenowania, trzeba tylko systematycznie strzelać. Szybkości nie da się wytrenować, ale strzał że stojącej piłki to coś co każdy może opanować do perfekcji. W sieci jest filmik jakiegoś bdzieciaka z Korei który trafia niesamowite wolne, to niemal jak bilardowe trick shoty. Wystarczy kilka milionów powtórzeń;)

Także młodzi z akademii - jeśli brakuje Wam talentu trenujcie ostro strzały, rzuty wolne itp. Nawet przeciętny piłkarsko grajek z dobrze ułożoną nogą może być gwiazdą w większości z polskich drużyn. A jeśli do tego dojdzie szybkość, drybling, opanowanie itd to droga do kariery otwarta.

odpowiedz
robochłop - 22.06.2021 / 22:35, *.tpnet.pl

Kopyto ma niezłe...strzały mierzone i powtarzalne...bardzo ciekawa opcja w ataku pozycyjnym-strzał zza pola karnego...no i może wreszcie rzuty wolne zaczną nam gole przynosić...

odpowiedz
Trampek - 22.06.2021 / 22:10, *.125.105

Niewielu zawodników z 20 metrów potrafi oddać tak dużą ilość strzałów w " światło bramki ".To nawet budujące jest. Zwłaszcza że niektórzy zawodnicy z trzech metrów nie potrafią trafić w światło bramki.

odpowiedz
Tomek - 22.06.2021 / 22:06, *.telenormobil.no

Warto posłuchać dziewuszki , fajnie nawija
https://youtu.be/56tN87Srr0o

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.