fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W przyszłym tygodniu sparingi z Lechią i Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W przyszłym tygodniu drużyna Legii Warszawa rozegra dwa ostatnie spotkania sparingowe przed pierwszym meczem z FK Bodø/Glimt. W środę rywalem drużyny Czesława Michniewicza będzie Lechia Gdańsk. Mecz odbędzie się na stadionie przy Łazienkowskiej 3, ale najprawdopodobniej będzie zamknięty dla publiczności - ostateczną decyzję podejmie sztab szkoleniowy. Początek zaplanowano na godzinę 15:00.

Drugi sparing odbędzie się w sobotę, 3 lipca o godzinie 12:00 w ośrodku treningowym w Kępie niedaleko Sochocina. Rywalem Legii będzie przebywająca tam na zgrupowaniu Jagiellonia Białystok. Trenerzy Legii planują, że w tym meczu w większości zagrają nowi zawodnicy oraz ci, którzy mają mniejszą szansę na występ w Norwegii. Grupa szykowana na wyjazd do Bodø ma tego samego dnia rozegra gierkę wewnętrzną na sztucznej murawie w Legia Training Center.


Od poniedziałku do piątku legioniści będą trenowali o godzinie 11 z wyjątkiem dnia sparingowego. W sobotę jednostka treningowa odbędzie się o godzinie 9, niedziela będzie wolna, a w poniedziałek (5 lipca) ponownie wszyscy spotkają się o godzinie 11. We wtorek zespół wyruszy samolotem czarterowym na spotkanie z Bodø/Glimt, które zaplanowano na środę na godzinę 18:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
KUBUŚ - 27.06.2021 / 14:58, *.t-mobile.pl

PROPONUJE BY NA MECZ Z LECHIĄ MOGLIBY WEJŚĆ NABYWCY KARNETÓW NA SEZON 2021/2022.

odpowiedz
krzada1956 - 26.06.2021 / 22:28, *.amazonaws.com

Nie stać Was na jeden porządny garnitur, to macie przechlapane w Norwegii...............

odpowiedz
Optymista - 26.06.2021 / 20:11, *.tpnet.pl

Lechię pokonamy ze 4:0 , Jagusię też ze 4:0 , a z Bodziami Glimtami wygramy na wyjezdzie 3:1 , a u nas 4:0 . I wsio .

odpowiedz
Kr. - 26.06.2021 / 19:26, *.play-internet.pl

Prezentacja drużyny w meczu z Lechią, bez udziału publiczności? :D

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.06.2021 / 14:59, *.vectranet.pl

Pozna przedsmak naszej wspaniałej e-ligi ...

odpowiedz
robochłop - 26.06.2021 / 14:19, *.orange.pl

Z Lechią sparing jest ok. jednak z Jagą? Oni mają ostatnimi czasy takie ciśnienie na nas -że w tym sparingu to się pokopiemy,oplujemy,poprzepychamy no i Josue złapie pierwszą dyskwalifikację he he...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.