fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Koszarek w kadrze na turniej kwalifikacyjny do IO

Fumen, źródło: Legionisci.com / Koszkadra.pl - Wiadomość archiwalna

Łukasz Koszarek z Legii Warszawa znalazł się w gronie dwunastu zawodników, którzy wezmą udział w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Podopieczni Mike Taylora zagrają w litewskim Kownie dwa mecze w fazie grupowej, a w przypadku awansu biało-czerwonych będzie czekać walka w półfinale. Na Igrzyska Olimpijskie pojedzie tylko zwycięzca turnieju.

Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Kownie (transmisje w TVP Sport):
29 czerwca, godz. 15:30: Polska - Angola
1 lipca, godz. 15:30: Słowenia - Polska
3 lipca: półfinały
4 lipca: finał

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.