Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović zagrał w reprezentacji Chorwacji

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Josip Juranović wyszedł na boisko w pierwszym składzie w drużynie reprezentacji Chorwacji na mecz 1/8 finału Euro 2020 z Hiszpanią. Legionista został w 74. minucie zmieniony przez Josipa Brekalo, a jego zespół przegrał po dogrywce 3-5 i pożegnał się z turniejem.

Prawy wahadłowy Legii po mistrzostwach od razu ma wrócić do treningów z drużyną Legii i sztab szkoleniowy będzie brał go pod uwagę na mecz z Bodo/Glimt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Kibolek - 29.06.2021 / 10:47, *.orange.pl

Świetna postawa na euro Josipa, brawo . Ale parodysta mioduski odda go pewnie za darmo .

odpowiedz
Gravesen - 29.06.2021 / 10:25, *.73.18

No to zostajemy bez prawego obrońcy na przyszły sezon.

odpowiedz
Alex Bielany - 29.06.2021 / 09:49, *.chello.pl

Żal Chorawtow, teraz to juz za nikogo nie trzymam kciuków…
Jura jesteś świetny chłopak- super piłkarz, ambitny, nie stroisz fochów, graj w Legii nawet do końca kariery:-)
Chociaż pewnie nawet nie pograsz do końca lata, ale przynajmniej bedą za twoj transfer dobre pieniądze

odpowiedz
Hehe - 29.06.2021 / 08:06, *.centertel.pl

@Bródno : dokładnie, jestem pod wrażeniem wczorajszego poziomu, nasza repra niestety może co najwyżej buty im czyścić ze swoim poziomem i zaangażowaniem. I tego mi bardzo szkoda.

odpowiedz
Dexter - 29.06.2021 / 05:29, *.centertel.pl

Współczuję Juranoviciovi z takiej wielkiej fajnej imprezy wraca do rzeczywistości do takiego pier...nika

odpowiedz
Haha ale przekret - 28.06.2021 / 23:02, *.plus.pl

Postawilem u buka na dwa mecze dzisiejsze dokladne wyniki po 50 zł na wyniki 1-1 i 2-2 a bukmacherka zlodzieje ustawili po 3 do 3 haha ale jaja cala ts piłka to jeden wielki przekret na hajs

odpowiedz
Traktor - 28.06.2021 / 22:21, *.190.3

Bez odpoczynku będzie grał piach, przez pół roku.

odpowiedz
olew - 28.06.2021 / 21:52, *.vectranet.pl

Fantastycznie grała Chorwacja, kocham taką piłeczkę , technika, bajery i walka ! Teraz nie ma komu kibicowac, Czechów nie lubię , a Ukraina mimo świetnych grajków gra piach ( no może się obudzi ...) BRAWO BRACIA CHORWACI !!!

odpowiedz
Znawca - 28.06.2021 / 21:04, *.211.132

Nie puszczać poniżej 15 mln euro, Mioduch!

odpowiedz
Meter - 28.06.2021 / 21:03, *.t-mobile.pl

Jego obecność w meczu z Norwegami obowiązkowa!

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 28.06.2021 / 21:00, *.orange.pl

A teraz Szybciutko p. właścicielu wysyłaj samolot po Jurę....

odpowiedz
Hehe - 28.06.2021 / 20:48, *.centertel.pl

Hehe, ale frajerzy, przegrać z Hiszpanią ;)

odpowiedz