Lindsay Rose - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Rose`a, Wieteska indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piątkowy trening był pierwszym, w którym uczestniczył najnowszy nabytek Legii Warszawa. Lindsay Rose nie ćwiczył jednak z całą drużyną, a dołączył w trakcie treningu wraz z Jasurbekiem Yaxshiboyevem. Obaj pracowali pod okiem Przemysława Wielebskiego. Do zajęć z całą drużyną wrócił Maik Nawrocki.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Indywidualnie pracował Mateusz Wieteska, który podczas środowego sparingu z Lechią Gdańsk nabawił się urazu mięśni brzucha. Dolegliwości na szczęście nie okazały się groźne. Podstawowy stoper mistrzów Polski mówi, że wszystko jest w porządku. Po kilku lżejszych jednostkach treningowych ma wrócić do pełnych obciążeń i być gotowy na pierwszy mecz z Bodø/Glimt. Po rozgrzewce trener Czesław Michniewicz zarządził pracę taktyczną, która polegała na przesuwaniu się formacji po murawie. W tej części aktywny udział brał "Wietes". Dopiero gdy doszło rozgrywanie piłki w akcjach, to przyglądał się poczynaniom kolegów zza linii bocznej, a jego miejsce w składzie zajmowali na zmianę Nawrocki i Jehor aMcenko. W tym czasie samym siedmiu młodych zawodników (Kostorz, Rosołek, Włodarczyk, Ciepiela, Kamiński, Skwierczyński i Kisiel) zostało oddelegowanych do pracy na drugim boisku z Przemysławem Małeckim. Trening zakończyła praca nad stałymi fragmentami gry, które koordynował Alessio De Petrillo.

W sobotę legioniści będą trenowali w Legia Training Center o godzinie 9 rano, a następnie część z nich uda się na spotkanie sparingowe z Jagiellonią Białystok, które zaplanowano na godzinę 12. Mecz będzie zamknięty dla mediów i kibiców.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Fryc - 04.07.2021 / 21:43, *.orange.pl

oby Wieteska nie wskoczył do składu na puchary bo już po nas...

odpowiedz
Ziutttek - 03.07.2021 / 14:50, *.chello.pl

Myślę że słaby grajek. Nie ma charakteru w oczach.

odpowiedz
welo - 04.07.2021 / 18:33, *.vectranet.pl

@Ziutttek: Dziwne ale jak mam zupełnie inne wrażenie.Facet ma bardzo mocne spojrzenie.

odpowiedz
GL - 03.07.2021 / 08:09, *.tpnet.pl

P.Jaxshiboyev mysli powaznie o grze czy tylko dla relaksu !!

odpowiedz
c u L t ⚽️93⚽️ King - 03.07.2021 / 00:19, *..

Te wprowadzanie zawodnikòw do jedynki to spowalnia cały plan, zaciägi kucharskiego to może to dobre na 6 drużyne extraklapy ale za słabe dla projektu super Legii, idź kucharski do Motoru to klub dla ciebie....

odpowiedz
M. - 03.07.2021 / 10:13, *.net.pl

@c u L t ⚽️93⚽️ King : a czemu az tak zle zyczysz Motorowi Lublin? ;)

odpowiedz
axlrose - 02.07.2021 / 18:15, *.tpnet.pl

Cześć.
Macie może wrażenie, że Wieteska coraz bardziej robi się podobny z fizjonomii do mojego ulubieńca "Rumianego" Wawrzyniaka?
Czy może ja mam coś ze wzrokiem?

odpowiedz
robochłop - 02.07.2021 / 19:24, *.tpnet.pl

@axlrose: he he-na niektórych ujęciach faktycznie mu dolna szczena odjeżdża do tyłu jak u Rumianego...u Wietesa ten dziwny wyraz twarzy trwa, odkąd założył aparat korekcyjny na zęby...ale on go używa już chyba z 5 lat...efekt żaden...może nosi na górze-zamiast na dole? medycyna teraz taka poyebana..

odpowiedz
Pawciu - 03.07.2021 / 10:11, *.net.pl

@axlrose: wazne zeby nie przypominal "Paczka" Iwanskiego a jak bedzie gral tak jak Kuba to sie nie obraze :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.