Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gabriel Kobylak przedłużył kontrakt z Legią

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

19-letni bramkarz Legii Warszawa, który zeszły sezon spędził na wypożyczeniu w I-ligowej Puszczy Niepołomice, przedłużył kontrakt z Legią Warszawa do 30 czerwca 2024 roku. Od początku przygotowań do nadchodzącego sezonu Kobylak bierze udział w treningach pierwszej drużyny jako czwarty bramkarz. Obecny był także na zgrupowaniu w Austrii.

Młody bramkarz jest związany z Legią Warszawa od początku lipca 2018 roku. Wówczas dołączył on do zespołu U19 z Karpat Krosno. Po roku gry na szczeblu juniorskim golkiper został włączony do kadry rezerw stołecznej drużyny. Przed startem zeszłego sezonu Gabriel Kobylak został wypożyczony do Puszczy Niepołomice. Na pierwszoligowych boiskach 19-latek pojawił się w siedemnastu oficjalnych spotkaniach.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
do redakcji - 05.07.2021 / 15:59, *.com.pl

Wiadomo co z Wojciechem Muzykiem?
Dziwna cisza, tak jakby go w klubie nie było a nic nikt nie ogłaszał

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.