REKLAMA

Knutsen: Czuję, że mamy szansę

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mamy świadomość, że niektórzy z zawodników Legii grają obecnie w swoich reprezentacjach narodowych. Mamy w swojej drużynie dobrych piłkarzy, jesteśmy gotowi, żeby zaatakować w tym meczu. Czuję, że mamy szansę, ponieważ Legia jest dopiero w okresie przygotowawczym, poza tym normalnie grają na naturalnej murawie, a to jest różnica. Są zespołem atakującym, lubią posiadać piłkę i prowadzić grę. Są więc pod tymi względami zespołem podobnym do nas. Dla nas bardzo ważne jest zachować intensywność, szybko przechodzić z obrony do ataku. Mam nadzieję, że po 90 minutach to my będziemy zwycięzcami. To byłaby duża przewaga przed rewanżem w Warszawie - mówi przed środowym meczem el. Ligi Mistrzów trener Bodø/Glimt, Kjetil Knutsen.

- Legia czasami gra w obronie 3 zawodnikami, a czasami 5 w zależności od sytuacji. Mam nadzieję, że uda nam się skutecznie przeprowadzić kontrataki. Ostatnio byliśmy bardzo skuteczni w ofensywie. Mam nadzieję, że uda nam się atakować wieloma zawodnikami. Jeśli dostaniemy szansę na odzyskanie piłki, wtedy będziemy mieli szansę na skonstruowanie akcji i strzelenie bramki.

- Myślę, że to Legia zdominuje mecz, ale my też chcielibyśmy to zrobić. Zawsze na początku meczu mamy pewność siebie, ale normalnie gramy przeciwko norweskim zespołom i to będzie dla nas coś nowego. Po raz pierwszy zagramy przeciwko drużynie z Polski. Jeśli faktycznie to oni będą prowadzić grę, dla nas będzie bardzo ważne, żeby dobrze się bronić. Bardzo ważne jest także, żebyśmy zaczęli mecz agresywnie. Myślę, że będziemy musieli poradzić sobie z wieloma sytuacjami jutro.

- Wiemy, że zmierzymy się z wielkim klubem, ze wspaniałą historią, z sukcesami nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Może nie w ostatnich kilku latach. Mamy wystarczająco dużo informacji na ich temat, oglądaliśmy mecze Legii. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tego meczu, ale wszystko okaże się na boisku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Trampek - 08.07.2021 / 16:24, *.125.105

Nie Panie Knutsen - nie macie szans . Może następnym razem z ...innym zespołem.

odpowiedz
Zu(L)us - 07.07.2021 / 04:26, *.centertel.pl

Czuję że źle się czujesz .knudsen? Kim on jest ? Wikingowie już wymarli. Nie mam żalu
.

odpowiedz
kalosz - 06.07.2021 / 21:00, *.mm.pl

sztuczna murawa? czuje tu jakies deja vu...

odpowiedz
Bartek - 06.07.2021 / 17:53, *.chello.pl

Jeśli przewagą Bodo jest ich sztuczna murawa to czemu nasza przewagą nie jest Nasza murawa?

odpowiedz
Trampek - 06.07.2021 / 17:30, *.125.105

Uważam,że nasz sztab trenerski powinien wyciągnąć właściwe wnioski z tego ,co powiedział trener Bodo - Pan Knutsen .

odpowiedz
złoty jarmuż - 06.07.2021 / 17:23, *.vectranet.pl

Cwaniaki nawet nie chcą mieć normalnej murawy.Pewnie nawet o tym nie pomyśleli.Tam w ogóle nic nie rośnie? Nie ma trawy czy jak.Po prostu czynią z tego własny atut.To może decydenci pozwolą Egiptowi grać u siebie na piasku? Nie przemawiają do mnie argumenty związane z klimatem w tym kraju

odpowiedz
Lupus - 06.07.2021 / 17:49, *.centertel.pl

@złoty jarmuż: U nich tylko chrobotek reniferowy rośnie!
Jak jeździłem w latach 80 tych do Algierii to w każdej większej wiosce boisko klepisko albo boisko z tartanu- praktycznie tak jak asfalt, kluby też na podobnych grali.
W całym kraju było tylko 1 boisko z trawą, w Algierze i na tym boisku grali wszystkie mecze reprezentacji, a kluby na sztucznym.

odpowiedz
hjg - 06.07.2021 / 20:49, *.chello.pl

@Majk Spajk: brzydko do braci po szalu...nie znasz nie oceniaj

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.