Konrad Rusiecki - fot. Bodziach
REKLAMA

Futsal

Buzurgmehr i Rusiecki odchodzą z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsalowa Legia poinformowała, że w sezonie 2021/22 nie zobaczymy w barwach naszego klubu dwóch zawodników, którzy w minionych rozgrywkach wywalczyli awans do ekstraklasy. Z klubu obejdzie 30-letni Konrad Rusiecki, który zdobył w ostatnim sezonie dwie bramki, jak również pochodzący z Tadżykistanu, również 30-letni Buzurgmehr Yusupov, znany jako "Boha", który do drużyny dołączył w połowie rozgrywek.
Yusupov w minionym sezonie występy w futsalowej Legii łączył z grą w lidze okręgowej w drużynie Przyszłości Włochy. "Dziękujemy za zaangażowanie w budowę naszej drużyny oraz godne reprezentowanie barw warszawskiej Legii" - poinformowała futsalowa Legia.


Yusupov Buzurgmehr "Boha" - fot. Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.