fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Plan sparingów futsalistów Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsaliści Legii w ramach przygotowań do sezonu 2021/22 rozegrają cztery gry kontrolne oraz wezmą udział w turnieju. Pierwszy sparing podopieczni Pawła Juchniewicza rozegrają w sobotę, 7 sierpnia z BSF ABJ w Bochni. Tydzień później nasz zespół weźmie udział w Wilanów Futsal Cup. Później nasza drużyna, która szykuje się do pierwszego w historii startu w futsalowej ekstraklasie, grać będzie jeszcze na własnym parkiecie sparingi z KS Dynamik Toruń, MOKS Słoneczny Stok Białystok oraz Widzewem.

Sezon 2021/22 legioniści rozpoczną meczem z Futsal Leszno, który zaplanowano na 11 września. Terminarz nadchodzącego sezonu dostępny jest tutaj.

Plan przedsezonowych sparingów futsalowej Legii:
07.08 BSF ABJ Bochnia - Legia Warszawa
14-15.08 Turniej Wilanów Futsal Cup
21.08 Legia Warszawa - KS Dynamik Toruń
28.08 Legia Warszawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok
04.09 Legia Warszawa - Widzew Łódź


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.