Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Wiśnia, źródło: TVP Sport - Wiadomość archiwalna

- Plan był taki, żeby kontrolować spotkanie. Na początku oddaliśmy nieco pola drużynie przeciwnej, ale z biegiem czasu to my więcej otrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sobie okazje. Koniec końców to wszystko dobrze wyglądało. Kontrolowaliśmy mecz i zasłużyliśmy na zwycięstwo. Gdyby Bodo wyszło na prowadzenie, to mogłoby to wszystko skończyć się inaczej - mówi Mateusz Wieteska.

- Potem jednak zaczęliśmy lepiej operować piłką i się przy niej utrzymać. Pierwsze 20 minut nie wyglądało najlepiej, ale z dalszego etapu gry możemy być zadowoleni.

- Mamy wielu dobrych zawodników. Jest duża konkurencja w ataku i fajnie, że trener ma taki komfort wyboru. Chcemy grać jak najdłużej w pucharach, więc rywalizacja jest potrzebna. Spodziewamy się rotacji i liczymy na wszystkich piłkarzy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Maro - 15.07.2021 / 19:29, *.orange.pl

Jako dyżurny krytyk byłem w szoku, że Wieteska zagrał już drugi mecz w pucharach w którym nie popełnił jakiegoś spektakularnego babola!

Nie wiem czy to przez to, że w końcu ma konkurencję (przyszło 3 nowych ŚO), czy też walczy o kontrakt, czy też chce odejść z klubu i być może ktoś go obserwuje?

Fajnie by było jakby Legia wypromowała w końcu jakiegoś ŚO to repry, chociaż tu bardziej liczę na Maika :-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.