Marek Kania i Mateusz Kania polecieli do Portugalii na wrotkarskie Mistrzostwa Europy - fot. pzsw.org
REKLAMA

Legioniści powołani na mistrzostwa Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższy poniedziałek w portugalskiej miejscowości Estarreja (dystrykt Aveiro), rozpoczną się wrotkarskie mistrzostwa Europy w jeździe szybkiej. W reprezentacji Polski, która dotarła już do Portugalii i szykuje się do walki o medale, jest dwóch zawodników sekcji łyżwiarskiej Legii - Marek Kania i Mateusz Kania. Zawody potrwają do 25 lipca. W związku z niepewną sytuacją dotyczącą wrotkarskich mistrzostw świata może to być jedyna impreza rangi mistrzowskiej w 2021 roku.

Legioniści wraz z pozostałymi czterema reprezentantkami Polski w minionym tygodniu odbyli konsultację szkoleniową w Tomaszowie Lubelskim oraz odebrali reprezentacyjne stroje.

Z kolei judoka Legii, Jakub Kielesiński wyleciał do Bukaresztu na zawody pucharu świata, które potrwają do 20 lipca. Nasz judoka w przyszłym miesiącu, a dokładniej w dniach 16-20 sierpnia poleci do Rygi na mistrzostwa Europy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.