Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Wystawiliśmy optymalny skład

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czesław Michniewicz (trener Legii): Podeszliśmy do tego meczu bardzo poważnie. Wystawiliśmy optymalny na ten moment skład. Trzeba pamiętać, że w środę graliśmy trudne spotkanie. Wystawiliśmy dziś skład, który dawał nam duże szanse i nadzieję na zdobycie trofeum. Wynik jest, jaki jest. Przegraliśmy po karnych. Bramka padła po stałym fragmencie gry. Też mieliśmy swoje sytuacje, np. Pekharta tuż przed przerwą. W drugiej połowie dokonałem 4 zmian i mecz nabrał dynamiki.

Spotkanie było szarpane, ciągle przerywane. Była kontuzja Czarka Miszty, który na szczęście wrócił do bramki, potem długa analiza VAR. Minuty uciekały, zawodnicy mieli świadomość, że czasu jest coraz mniej. Potem była bardzo ładna, składna akcja, po której Emreli dał nam bramkę na 1-1. Liczyliśmy, że się uda przeprowadzić decydującą akcję, ale tak się nie stało. Wytypowaliśmy strzelców rzutów karnych, Kapustka i Emreli nie mieli szczęścia, raz obronił Miszta, ale to było za mało, żeby wygrać i przełamać klątwę. Przykro nam bardzo, bardzo się staraliśmy. Jedyne, małe pocieszenie, że druga połowa wyglądała tak, jak chcemy grać. Niech to będzie dobry prognostyk na kolejne mecze.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 95781
START: 02.12.2020 / KONIEC: 30.10.2021