Radość piłkarzy Rakowa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Skrót meczu z Rakowem

Wiśnia, źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

Niestety niepowodzeniem zakończył się kolejny mecz Legii w walce o Superpuchar Polski. Po raz ósmy z rzędu "Wojskowi" musieli uznać wyższość przeciwników - tym razem Rakowa Częstochowa. Triumfator Pucharu Polski w poprzednim sezonie pokonał gospodarzy sobotniego spotkania po rzutach karnych. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego meczu.

Skrót meczu na polsatsport.pl

Gol Tudora
Gol Emreliego
Nieuznany gol Rakowa
Rzuty karne
Zderzenie Miszty i Musiolika

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
(L)ubuskie - 18.07.2021 / 12:46, *.plus.pl

Każdy kto się zna,to wie i widzi to że Wieteska jak wyprowadza piłkę to jest strasznie i podanie dla przeciwnika. Za każdym razem podaje przez środek i za każdym razem kontra

odpowiedz
Rytm - 18.07.2021 / 06:15, *.centertel.pl

Wieteska to babolarz i niemyślący parodysta.
Niech on już stąd idzie.

odpowiedz
bezprzykladny - 17.07.2021 / 23:36, *.wanadoo.fr

...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.