REKLAMA

Szczecinek i Grójec zwycięzcami turnieju kibicowskiego na Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę przed meczem o Superpuchar Polski z Rakowem, na bocznym boisku przy Łazienkowskiej rozgrywany był turniej kibicowski z okazji 30-lecia odnowienia zgody pomiędzy kibicami Legii i Zagłębia Sosnowiec. Jego organizacją zajęła się grupa UZaLeżnieni we współpracy z SKLW.

W zawodach wzięły udział 34 drużyny. Oprócz legijnych grup, dzielnic i FC, na murawie pojawiło się 16 drużyn Zagłębia (ok. 350 osób), a także po jednym zespole Olimpii (obecna w 30 os.) i Radomiaka (40 os.). Łącznie podczas turnieju pojawiło się około tysiąca osób.

Fotoreportaż z turnieju - 35 zdjęć Hagiego

W turnieju zwyciężyła łączona drużyna Grójec/Szczecinek, która w finale pokonała 1-0 Gocław/Grochów. Trzecie miejsce zajęli Radomscy Chuligani, którzy pokonali Zachodnią Koalicję 2-0.

fot. Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

W turnieju wzięły udział następujące drużyny: UZaLeżnieni, WFH, Nieznani Sprawcy, Zachodnia Koalicja, Zjednoczone Południe, Old Skull/Old Fans, CC1916, Wola, Ochota/Dęblin, Grochów/Gocław, Śródmieście Płn./Płd., Bielany/Wawer, Wyszków/Ciechanów, Grójec/Szczecinek, Chełmża/Brodnica, Łuków/Biała Podlaska/Siedlce, Olimpia Elbląg, Barra Bravas, Śródmieście Sosnowiec, Dąbrowa, Olkusz, Młoda Wiara, Czeladź, Środula, Milowice, Zagórze, Hunters Holandia, Klimontów, Jaworzno, Będzin, Piaski, Zawiercie&Łazy, Radomscy Chuligani, Bródno/Warka.

"Po paru godzinach grania w piłkę, grillowania oraz picia piwka większość osób uczestniczących w turnieju udała się na mecz o Superpuchar Polski, który jak zwykle przegraliśmy. Kolejnym punktem tego dnia była wspólna impreza, która w wielu przypadkach trwała do samego rana. Dziękujemy braciom z Sosnowca, a także reszcie zgód za przyjazd! Legia & Zagłębie na zawsze!" - relacjonują organizatorzy turnieju.

Fotoreportaż z turnieju - 35 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Kibic L - 23.07.2021 / 09:39, *.t-mobile.pl

Czy WFH iTB95 to ta sama grupa? Czy dwa odmienne ugrupowania?

odpowiedz
Leon - 23.07.2021 / 19:48, *.mm.pl

@Kibic L: Kto ma wiedzieć ten wie.

odpowiedz
Sfinks - 23.07.2021 / 22:44, *.vectranet.pl

@Leon: napisz, że też nie wiesz...

odpowiedz
2021/2022 - 23.07.2021 / 02:03, *.tpnet.pl

Pozdro wszystkich !

odpowiedz
Sfinks - 22.07.2021 / 23:26, *.vectranet.pl

Dlaczego nie było ogłoszenia o turnieju!? Ja z chłopakami też byśmy chcieli pograć!

odpowiedz
Paweł - 23.07.2021 / 10:13, *.com.pl

@Sfinks: pisząc po młodzieżowemu - XD

odpowiedz
DZ - 22.07.2021 / 22:48, *.centertel.pl

Dlaczego organizatorzy nie zaprosili ekipy FC Den Haag?

odpowiedz
Prosto z roboty , ... - 23.07.2021 / 20:36, *.tpnet.pl

@DZ: Może coś im wypadło w tym czasie ( np. sparing z jakąś znaną drużyną ? ) . Pewnej ekipy z Białorusi , z którą łączy nas nić sympatii też nie było na turnieju , więc chyba po prostu tak wyszło .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.