Dariusz Mioduski, Zbigniew Boniek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Boniek: Wiedziałem, że to będzie dobry mecz

Redakcja, źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

- To był dobry wieczór dla polskiej piłki, dobrze się przyjęła ta tradycja, że gramy o Superpuchar Polski tydzień przed ligą. To był jeden z najlepszych meczów pod względem jakościowym - wyrównany, dobry, szybki, dużo walki, agresji, pressingu. Raków przez większą część spotkania sprawiał wrażenie drużyny, która jest bliższa zwycięstwa. Legia się nie poddała, walczyła do końca i zasłużenie zremisowała w końcówce. Wiadomo, że rzuty karne to loteria. Presję lepiej wytrzymali piłkarze z Częstochowy. Gratuluję im zdobycia Pucharu polski i Superpucharu Polski - ocenił spotkanie Legii z Rakowem Zbigniew Boniek.

- Wiedziałem, że to będzie dobry mecz. Widziałem Legię grającą dobrze kilka dni temu w eliminacjach do Champions League. Raków natomiast jest zawsze na początku sezonu dobrze przygotowany. Mają wymagającego trenera. Wiadomo było, że to będzie dobre i ciekawe spotkanie. Boisko to potwierdziło.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
jo - 18.07.2021 / 20:03, *.tpnet.pl

A ja wiedziałem, że lepiej będzie pojechać na ryby...

odpowiedz
Mrok - 18.07.2021 / 17:54, *.chello.pl

Boniek, a jest coś czego nie wiedziałeś, nie przewidziałeś, nie załatwiłeś i się o tym zapomniałeś pochwalić?

odpowiedz
atmosferic - 18.07.2021 / 11:37, *.orange.pl

No ale nie był.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.