Ernest Muci i Anton Krywociuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą Płock

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W meczu z Wisłą Płock piłkarze Legii byli w posiadaniu piłki przez 54% czasu gry. To goście oddali więcej strzałów na bramkę, ale popełnili dwa razy więcej fauli. Legioniści nie wykonywali żadnego rzutu rożnego, a płocczanie sześć. Drużyna Wisły przebiegła w sumie o 3 km więcej od Wojskowych.

Prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa


źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Darek - 25.07.2021 / 21:35, *.chello.pl

2 celne strzały masakra.

odpowiedz
Kostek - 25.07.2021 / 12:39, *.vectranet.pl

Świetne statystyki Nawrockiego, aż jestem w lekkim szoku pomimo iż z perspektywy trybun wyglądał dobrze. Oby tak dalej i może powalczy o podstawowy skład.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.