fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Turniej finałowy Pucharu Polski ponownie w Lublinie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Turniej finałowy koszykarskiego Pucharu Polski w sezonie 2021/22 zostanie rozegrany, tak jak w minionym sezonie, w hali Globus w Lublinie. Rywalizacja ośmiu drużyn trwać będzie cztery dni. Spotkania rozgrywane będą w dniach 17-20 lutego 2022 roku. Udział w wydarzeniu ma zagwarantowany gospodarz, Pszczółka Start Lublin. Ponadto do rywalizacji przystąpi siedem najlepszych drużyn po pierwszej rundzie rozgrywek Energa Basket Ligi w nadchodzącym sezonie.

W ciągu dwóch pierwszych dni odbędą się mecze ćwierćfinałowe, w sobotę półfinały oraz konkursy wsadów i rzutów za 3 punkty, zaś finał krajowego pucharu zaplanowano na niedzielę, 20 lutego przyszłego roku. W ostatnim sezonie trofeum wywalczył zespół Enea Zastal BC Zielona Góra. Transmisje meczów przeprowadzone zostaną w kanałach sportowych Polsatu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.