REKLAMA

Igrzyska Olimpijskie

Tomasz Bartnik 15. na IO w Kdw3x40

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Bartnik w konkurencji Karabin dowolny 3x40 strzałów (trzy postawy) zajął na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 15. miejsce i nie awansował do finału. Legionista uzyskał wynik 1171 pkt. - o pięć za mało, aby znaleźć się w finałowej ósemce. Dla zawodnika strzeleckiej Legii był to trzeci i ostatni start podczas tych IO w Japonii.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.