Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Radomiakiem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niemal wszyscy zawodnicy Legii otrzymali niskie noty za sobotni mecz w Radomiu. Dostatecznie oceniliście jedynie występy Maika Nawrockiego i Kacpra Tobiasza. Najniższa nota trafiła do Filipa Mladenovicia - 1,3 w skali 1-6.

W sumie oceniało 805 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,2.

Nawrocki 3,2
Tobiasz 3,0
Wieteska 2,5
Andre Martins 2,5
Luquinhas 2,4
Rose 2,4
Skibicki 2,4
Abu Hanna 2,4
Rafael Lopes 2,3
Emreli 2,0
Muci 2,0
Juranović 2,0
Pekhart 1,8
Slisz 1,6
Josue 1,5
Mladenović 1,3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
koczi - 02.08.2021 / 16:52, *.cyfrowypolsat.pl

jak można było dać wiekszą notę niż 1 dla Slisza? Chyba ogladaliśmy inny mecz w sobote.

odpowiedz
tonton - 02.08.2021 / 15:56, *.50.247

Slisz grał?????

odpowiedz
Marek - 02.08.2021 / 14:22, *.chello.pl

Najgorszy był Slisz. Ale Pekhart też bardzo słabo.

odpowiedz
Jaca427 - 02.08.2021 / 13:50, *.plus.pl

Slisz za wysoko

odpowiedz
JWR - 02.08.2021 / 12:53, *.orange.pl

Obowiązkiem jest sprowadzenie kogoś kto mógłby konkurować z Mladenoviciem, on wie że nie ma nikogo kto mógłby go wygryźć z 11 i dlatego gra w ten sposób.

odpowiedz
ras4 - 02.08.2021 / 11:00, *.vectranet.pl

to co wrybia Slisz to brak słów

odpowiedz
M3 - 02.08.2021 / 10:35, *.zus.pl

Mladenovic gra zawsze tylko 10 minut meczu i powinien dostać karę za ten i ostatnie mecze. Jest żałosny. Slisz beznadziejnie, Pekhart słabo. Tobiasz na razie nie zostanie pierwszym bramkarzem. Josue, Jura, Muci... TRAGEDIA !!!

odpowiedz
Cyniek - 02.08.2021 / 10:10, *.play-internet.pl

Ciekawi mi kto dał mladenovicowi więcej niż jeden

odpowiedz
Pawciu - 02.08.2021 / 10:09, *.net.pl

Tobiasz dwa super babole na koncie i 3,0?

odpowiedz
Felek - 02.08.2021 / 09:30, *.netfala.pl

Ślisz tradycyjnie za wysoko!

odpowiedz
Wujek - 02.08.2021 / 10:33, *.plus.pl

@Felek: kto?

odpowiedz