fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 3. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od piątku do poniedziałku rozgrywane są mecze 3. kolejki Ekstraklasy. W piątek Górnik Łęczna przegrał na własnym stadionie z Wartą aż 0-4, z kolei Lech pokonał Cracovię 2-0. W sobotę Jagiellonia okazała się lepsza do Bruk-Betu o jedną bramkę, a pierwsze trzy punkty zgarnął Górnik Zabrze, pokonując Stal Mielec. W niedzielę Pogoń pokonała Piasta, Raków w dziesiątkę ograł Wisłę Kraków, a Śląsk podzielił się punktami z Lechią. Kolejkę zakończył pojedynek Wisły Płock z Radomiakiem, który płocczanie wygrali 1-0. Mecz Legii z Zagłębiem został przełożony na inny termin.

3. kolejka:

Górnik Łęczna 0-4 Warta Poznań
Lech Poznań 2-0 Cracovia
Jagiellonia Białystok 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Górnik Zabrze 1-0 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 1-0 Piast Gliwice
Wisła Kraków 1-2 Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk
Wisła Płock 1-0 Radomiak Radom

15.12. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
WSL - 09.08.2021 / 21:04, *.tpnet.pl

O czym swiadczyl mecz LEGII z Radomiakiem ?

odpowiedz
Cyniek - 09.08.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

@WSL: że zabrakło dwóch ooctawiwych zawodników w radomiaku przybyła i frankowskiego

odpowiedz
Arek - 09.08.2021 / 23:32, *.tpnet.pl

@WSL: o niczym.

odpowiedz
Trampek - 10.08.2021 / 14:20, *.125.105

@WSL: Odpowiedźna to pytanie jest tak prosta - jak przysłowiowy " sznurek w kieszeni ".

odpowiedz
exsa - 09.08.2021 / 20:57, *.tpnet.pl

Wyszla prawda o Radomiaku wiec co bylo grane 31,07. !!!

odpowiedz
MAKEN - 09.08.2021 / 20:00, *.151.165

I co Radomiakiem zabrakło sędziego ? ;) Wynik trochę słabszy.

odpowiedz
Zaskoczenie , niestety - 09.08.2021 / 21:02, *.tpnet.pl

@MAKEN : Źle , że Radomiak przegrał , to dziwne , bo byłem pewien że będą trzy punkty w meczu z Wisłą . A ta ironia to niepotrzebna , wiesz ?

odpowiedz
MAKEN - 09.08.2021 / 21:24, *.151.165

@Zaskoczenie , niestety: Przepraszam, a Ty myślałeś, że zawsze będzie tak, że ,,Radomiak przybył i zwyciężył" ? Bo, kartek i fauli szukano po jednej stronie ? To raczej będzie dramat jak na ul. Struga. Zobacz, co tam się dzieje. Budują i burzą jednocześnie. To jest dopiero pasjonująca działalność.

odpowiedz
OLaf - 09.08.2021 / 07:13, *.tpnet.pl

Dziwię się że Piast toleruje tego drewniaka Michała Żyro, chłopak ma dwie gorsze nogi i jest chyba najgorszym zawodnikiem w historii Ekstraklapy

odpowiedz
:) - 09.08.2021 / 09:38, *.chello.pl

@OLaf: musisz być strasznie zakompleksionym i smutnym człowiekiem, aczkolwiek pewnie nieświadomym tego jeszcze

odpowiedz
Serio ? - 09.08.2021 / 20:55, *.tpnet.pl

@OLaf: Dopóki nie przyszedł tam Świerczok ( dobry napastnik ) , to Michał dobrze grał , strzelił gola w eliminacjach dla Piasta komuś tam z zagranicy , chyba rok temu oraz pare goli w lidze . Potem Fornalik zaczął go wpuszczać jedynie z rezerwy , zmarnował czas Michałowi . A w ogóle , czy Nasz Michał nie strzelił przypadkiem jedną z bramek Celtykowi ? Wtedy też nazywałeś go drewniakiem ? Ty niewdzięczny sklerotyku .

odpowiedz
Kibic - 08.08.2021 / 19:23, *.kompex.pl

Co za zwrotem za zagłębie???

odpowiedz
:) - 08.08.2021 / 19:25, *.chello.pl

@Kibic: pytaj w POK

odpowiedz
Kartofel - 07.08.2021 / 23:19, *.vectranet.pl

Pyry idą na majstraaaaa!!!!

odpowiedz
Jak to ? - 07.08.2021 / 23:58, *.tpnet.pl

@Kartofel: A co ten majster , znowu nie naprawił im drzwi w szatni ? Oj , jeśli zapłatę dostał z góry , to przez tydzień się nie pokaaaaaże ...

odpowiedz
Zu(L)us - 08.08.2021 / 22:25, *.centertel.pl

@Kartofel: Wypad ziemniaku.Majstra bedziecie mieli za 100 lat na rocznicę

odpowiedz
PLEBAN - 07.08.2021 / 23:07, *.tpnet.pl

Co nas obchodzą te wyniki. I tak na koniec będziemy na 1 miejscu. Cała pozostała hołota oprócz Braci z Radomia to plebs i nie warto zwracać w ogóle na to uwagi

odpowiedz
tumuLec - 07.08.2021 / 20:45, *.chello.pl

Pazdi z Adamem powiedzieli sobie cześć?

odpowiedz
Brothers in Arms ( L ) - 08.08.2021 / 00:03, *.tpnet.pl

@tumuLec: No pewnie , jakże by inaczej .

odpowiedz
Kibic - 07.08.2021 / 10:22, *.centertel.pl

Witam, chciałbym w końcu pierwszy raz pojawić się na stadionie Legii. Okazją do tego będzie mecz Legią - Termalica. Czy można już kupić bilet na ten mecz? Czy jest groźba, że ten mecz może być przełożony?

odpowiedz
Pyciun - 08.08.2021 / 08:30, *.centertel.pl

@Kibic: Jeszcze nie ma biletow na ten mecz. Wszystko w swoim czasie. Obserwuj legijne media i będziesz wiedział.

odpowiedz
miet - 09.08.2021 / 13:03, *.211.77

@Kibic: grozba zawsze jest...

odpowiedz
CULT CULT CULT LEGIA GOL! - 07.08.2021 / 02:51, *.50.34

NO TAK 15 GRUDNIA ,A AKADEMIA WYTRZYMA DO GRUDNIA PANIE MIODUSKI?!

odpowiedz
Arek - 06.08.2021 / 15:42, *.tpnet.pl

Ale nuda w ten weekend:) Normalnie, same hity. Nie mogę się już doczekać meczu na szczycie. Zabrze, Mielec. I to jest to.

odpowiedz
Wolfik - 06.08.2021 / 16:11, *.mm.pl

@Arek: Hitem miesiaca jest występ naszej drużyny narodowej pod szyldem U-17. I wynik osiągnięty w meczu z Niemcami. Poszli na całego...

A my wierzymy, że te wszystkie akademie wychowaja nam nowych "Lewandowskich"....

odpowiedz
Arek - 06.08.2021 / 16:55, *.tpnet.pl

@Wolfik: o ku…wa! Rzeczywiscie grubo. Brak słów

odpowiedz
Maniek - 06.08.2021 / 17:49, *.centertel.pl

@Wolfik: Na stojąco grali czy jak?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.08.2021 / 09:07, *.247.214

@Wolfik: w tym niemieckim U-17 większość graczy to pewnie afrykańscy rozbitkowie, a ich wiek ustalano na podstawie oświadczeń, bo dokumenty zaginęły ;-)

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 06.08.2021 / 10:57, *.vectranet.pl

obstawiam 8 remisow :D
chodz wacham sie czy wisla czegos nie strzeli i rakow nie przegra bo rakow gra na zero z przodu :D zepsuli mi kupon w fortunie remis Legi wygrana slaska i porazka rakowa takie mialem przeczucie po 4 piwkach moze to sentyment do rubina kazan zawsze jak na nich stawialem to wygrywali widac sprawdza sie w lidze rosyjskiej tylko ;/

odpowiedz
Siema - 06.08.2021 / 17:31, *.18.56

@kami(L)PRAGA: sentyment do ruskich? Masakra

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.08.2021 / 23:16, *.vectranet.pl

@Siema: nie do ruskich tylko do nazwy klubu bo 100 razy na nich stawialem moze z 5-10 razy nie weszlo a tak zawsze rubin pewniak na kuponie szczeze nawet nieznam 1 pilkarza z ich klubu nawet takiego ktory tam kiedys gral ten sentyment minie przy 2 kuponach jak zawala jak w przypadku leverkusen 4-5 razy zawalili mi kupon na kwote 20tys wszystko weszlo tylko nie leverkusen i to w czasach gdzie wszystko wygrywali i byli liderem bundesligi czy grali z ostatnia czy przed ostatnia wypadal remis lub porazka

odpowiedz