fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Puchar Polski: W pierwszej rundzie z Wigrami Suwałki

Woytek - Wiadomość archiwalna

W czwartek odbyło się losowanie 1/32 finału Pucharu Polski w sezonie 2021/22. Pierwszym rywalem Legii Warszawa w drodze do finału będą Wigry Suwałki. Mecze I rundy zaplanowano na 21-23 oraz 28-30 września.

Pary 1/32 finału:
Stal Rzeszów - Raków Częstochowa
Wigry Suwałki - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Termalica Nieciecza
KKS Kalisz - Pogoń Szczecin
Concordia Elbląg - Unia Skierniewice
KSZO Ostrowiec Św. - GKS Tychy
Śląsk II Wrocław - Zagłębie Lubin
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Orlęta Radzyń Podlaski - Lechia Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec
Świt Nowy Dwór Maz. - Rekord Bielsko-Biała
Korona Kielce - Wisła Płock
Wisłoka Dębica - Świt Szczecin
Skra Częstochowa - Lech Poznań
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna
Włocłavia Włocławek - Piast Gliwice
Wieczysta Kraków - Chrobry Głogów
Olimpia Zambrów - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Wisła Kraków
Ślęza Wrocław - Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Jastrzębie
Lech II Poznań - Puszcza Niepołomice
Resovia - Widzew Łódź
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz - Warta Poznań
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Odra Opole
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
ŁKS Łódź - Cracovia
Powiśle Dzierzgoń - Garbarnia Kraków

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
jarekk - 13.08.2021 / 01:48, *.metrointernet.pl

A w co oni beda grali?

odpowiedz
Kajtek - 12.08.2021 / 20:21, *.orange.pl

Suwałki - był już taki wyjazd . Dawno temu. PP wygrana 1:0 a bramka padła w 120 minucie. Mocny wyjazd - było nas sześciu.

odpowiedz
Kuchy King - 12.08.2021 / 19:27, *.vectranet.pl

Kiedyś w Suwałkach byli za Arką. Teraz to nie wiem, ale mają zgodę z Olimpią Grudziądz.

odpowiedz
Wigry 3 i highway do zakładu - 13.08.2021 / 01:22, *.tpnet.pl

@Kuchy King: Kosy Wigier to : Jaga , Mazur Ełk i Gumaki Stomilaki , a Zgoda to Granica Kętrzyn . Może teraz i Olimpia , bo parę lat temu Legia Chełmża i Azs Podlasie miały grilla z Wigrami & Olimpią Grudziądz . Nie mają nic wspólnego z Arką . Swego czasu w Suwałkach była sympatia dla nas , nie wiem jednak czy nadal tak jest . Chyba przez te ich relacje z Olimpią Grudziądz coś się popsuło . Z tym że nie zgłębiałem tematu , niestety . Może ktoś wie co i jak . A region przyrodniczo śliczny . Chyba Maria Andrejczyk się tam urodziła ( albo mieszka ?) . No i słynne rowery tam produkowano kiedyś .

odpowiedz
Wigry 3 i highway do zakładu - 13.08.2021 / 02:11, *.tpnet.pl

@Wigry 3 i highway do zakładu: Jakby nie było , obstawiam 5:0 dla nas (L) .

odpowiedz
lw73 - 12.08.2021 / 18:31, *.chello.pl

A Wieczysta?

odpowiedz
Wolfik - 12.08.2021 / 14:37, *.mm.pl

Skra - Lech. Ciekawa para. Mocne przetarcie dla beniaminka 1-ej ligi.

odpowiedz
wrt - 12.08.2021 / 14:23, *.vectranet.pl

Gorzej nie mogliśmy trafić. Do widzenia, cześć, giniemy.

odpowiedz
ja 1916 - 12.08.2021 / 16:23, *.vectranet.pl

@wrt: Przykro mi, za rok traficie lepiej może. Legia to jeszcze nie wasza półka :)

odpowiedz
Ljak Legia - 12.08.2021 / 14:12, *.gov.pl

ja mam Wigry3 w piwnicy ale muszę koła podpompować i naoliwić łańcuch, ale nie obiecuję że dojadę, wyruszam w najbliższy weekend

odpowiedz
Wolfik - 12.08.2021 / 14:35, *.mm.pl

@Ljak Legia: Szacun. Toz to zabytek. Byle śruba łacząca obie części ramy nie popusciła :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.08.2021 / 12:37, *.play-internet.pl

@Wolfik: Trafna uwaga z tą śrubą.Czasami "Wigrus" się składał w czasie jazdy-wszak to składak był-)))))

odpowiedz
Siwy - 12.08.2021 / 14:11, *.02.net

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie ale po awansie do fazy grupowej w gabinetach rozluźnienie…nic już nie slychac o transferach(przychodzących) bo to ze za chwileczkę możemy zostać bez prawego wahadła to już mnie nie dziwi.Jak bracia ma być dobrze i jak możemy myśleć o LM mając za sterami idiotę.

odpowiedz
Wolfik - 12.08.2021 / 14:36, *.mm.pl

@Siwy: Mozna odnieść podobne wrażenie, zwłaszcza jak się słyszy o planach wypożyczenia Rosołka....

odpowiedz
SEBO(L) - 12.08.2021 / 20:27, *.interkar.pl

@Siwy: Ale od tygodnia obserwujesz ten cyrk? Przecież tu przychodzą same odpady z Europy, a my odpadamy z kwalifikacji pucharów,choć teraz udało się wejść do lll ligi pucharów. W polskiej lidze i w samej Legii zachwyty nad Luqim- chłop ma kiwkę,nie ma strzału,a wcześniej nie imponował liczbami. Josue liczby jakieś w ofensywie miał,miał też inne w seniorskiej piłce- 18 czerwonych i około 100 żółtych kartek. Pekhart talent obieżyświat, ale bez specjalnego sezonu,u nas pierwszy wybuch skuteczności. Dalej jakieś wynalazki z Uzbekistanu,Azerbejdżanu,Albanii. Widać prezes już nie bzyka,i jako "biznesmen" zapomniał,że nie wyjmie,gdy nie włoży... A potem te cudaki przegrywają z Podbeskidziem, Stalą,Rakowem,Radomiakiem,Termaliką (kiedyś i już niedługo),a do sukcesów zaliczają walkę z Dinamo,które nie miało siły grać...

odpowiedz
Arek - 12.08.2021 / 23:02, *.tpnet.pl

@Siwy: uważają, żeby twitter im nic nie wysypał:) Taki mamy klimat.

odpowiedz
Zzp - 12.08.2021 / 14:10, *.t-mobile.pl

Nie myślałem że tak powiem kiedykolwiek... cenzuro wróć!!! Blokował bym każdego cymbała z takim wpisami, jakbyś jeden z drugim czasem zajrzał na Ł3 i spojrzał na Żyletę zobaczył byś że gruby procent trybun to ludzie z całej Polski, bez pozdrowień internetowe trole.

odpowiedz
pedalarz - 12.08.2021 / 13:31, *.vectranet.pl

Piękny region proponuję zrobić taką akcję,że zrobimy najazd rowerami Wigry 3 na Suwałki przy okazji tego meczu.Każdy pojedzie na rowerze wigry.Będzie fejm na cały kraj i akcja z jajem:) Start w Warszawie.Trasa do opracowania

odpowiedz
pedalarz - 12.08.2021 / 13:25, *.vectranet.pl

WIGRY 3

odpowiedz
miłek - 12.08.2021 / 12:54, *.chello.pl

Konia z rzędem temu kto zrozumie sens tego co napisał P(L)EBAN. Czy ten człowiek kiedykolwiek chodził do jakiejś szkoły? Jak ma się tak pisać od rzeczy, to rozsądniej jest milczeć.

odpowiedz
Pawciu - 12.08.2021 / 13:17, *.play-internet.pl

@miłek: on sam nie wie co autor mial na mysli bo moze on z Augustowow :)

odpowiedz
Felek - 12.08.2021 / 12:41, *.netfala.pl

Kiepsko, trzeba jechać do dalekich Suwałek, na sam daleki wschód, gdzie wrony zawracają...

odpowiedz
Borat - 12.08.2021 / 14:15, *.128.225

@Felek: dokad chcesz jechac???.... jesuuuuu

odpowiedz
ja 1916 - 12.08.2021 / 16:26, *.vectranet.pl

@Felek: Suwałek :D
You made my day :)

odpowiedz
P(L)EBAN - 12.08.2021 / 12:36, *.t-mobile.pl

Tam oni w tych Augustowach to za nami ale Suwałki jak i ta dziewczynę z Olsztyna to wiadomo co do spodu

odpowiedz
Felek - 12.08.2021 / 13:04, *.netfala.pl

@P(L)EBAN: W punkt!

odpowiedz
Korda - 12.08.2021 / 15:46, *.centertel.pl

@P(L)EBAN: a tabletki już brałeś?

odpowiedz
bie/L/sko - 12.08.2021 / 16:43, *.master.pl

@Korda: Właśnie brał, ale przedawkowal.

odpowiedz
Kader - 13.08.2021 / 00:06, *..

@bie/L/sko: ale nie popił ich…

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.08.2021 / 12:44, *.play-internet.pl

@Kader: popił alkoholem.A psychotropy+alko,to wiadomo.

odpowiedz