fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ranking FIFA: Polska na 27. miejscu

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski zajmuje 27. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy spadli o sześć pozycji. Prowadzi Belgia przed Brazylią i Francją.

Ranking FIFA z 12 sierpnia:
1. Belgia 1822 pkt.
2. Brazylia 1798
3. Francja 1762
4. Anglia 1753
5. Włochy 1745
6. Argentyna 1714
7. Hiszpania 1680
8. Portugalia 1662
9. Meksyk 1658
10. USA 1648
(...)
27. Polska 1516
37. Węgry 1474
69. Albania 1360
156. Andora 1032
209. San Marino 802

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
LewLegia - 13.08.2021 / 08:20, *.net.pl

Brawo rudy prezesie.
Reprezentacja z jednym z najlepszych obecnie pilkarzy i reszcie grających w dobrych klubach . Żenua

odpowiedz
ja 1916 - 13.08.2021 / 08:49, *.vectranet.pl

@LewLegia: A co to Prezes wychodzi na boisko i gra? On już swoje pograł i był całkiem dobry.

odpowiedz
Dann - 14.08.2021 / 14:31, *.129.115

@LewLegia:
Jak my w Polsce nie mamy szkolenia żadnego, staje nam pała jak sprzedajemy piłkarza za tygodniową prensje w lidze angielskiej. związki to dalej stare dziady pilnujące swoich kieszeni i interesów. Prezesem PZPNu zostanie Kulesza, który robi hajs na disco-polo więc karuzela dalej się kręci . Polska piłka od "góry" dalej jest zgniła.. Ważne że są przepłacone teatry w których można oglądać tą j*** farsę

odpowiedz
L - 14.08.2021 / 17:19, *.tpnet.pl

@ja 1916: nie udawaj głupiego - ryba psuje się od głowy...

odpowiedz
Arek - 12.08.2021 / 22:57, *.tpnet.pl

Top!

odpowiedz
Miecio - 12.08.2021 / 22:45, *.orange.pl

Nareszcie obiektywna ocena i pozycja !!!

odpowiedz
Yeti - 12.08.2021 / 18:25, *.vectranet.pl

Wow, to prawie już to samo miejsce na którym jest Ekstraklapa. Jest coraz lepiej z naszą piłką. Viva PZPN!

odpowiedz
Rafix - 12.08.2021 / 20:54, *.chello.pl

@Yeti: Lato wróć!!! :)))

odpowiedz
Wolfik - 13.08.2021 / 12:37, *.mm.pl

@Rafix: Tak jest. Niech wróci Lato, Gmoch, Strajlau a najlepiej Gomułka z prezesem Huszczą. Będzie raj. Dla obłąkanych.

odpowiedz