fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Druga edycja Wilanów Futsal Cup w ten weekend

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę i niedzielę w dwóch lokalizacjach w Wilanowie, rozgrywany będzie drugi turniej futsalowy Wilanów Futsal Cup, z udziałem zespołu Legii Warszawa. Nasz zespół rywalizować będzie w grupie A, a wszystkie sobotnie spotkania z udziałem legionistów odbędą się w hali SP nr400 przy ulicy Oś Królewska 25. Legia kolejno mierzyć się będzie z Dremanem Opole (g.09:00), FC10 Zgierz (g.13:00) oraz FC Toruń (g.17:00).

Mecze grupy B, w której grać będą AZS UW Wilanów, Piast Gliwice, MOKS Słoneczny Stok Białystok oraz AZS UMCS Lublin rozgrywane będą w hali przy ulicy Wiertniczej 26a. W niedziele odbędą się kolejne spotkania, w zależności od miejsc, które zajmą zespoły w swoich grupach. Kibice będą mogli zająć 50 procent pojemności trybun. Wstęp na mecze będzie bezpłatny.

Terminy sobotnich meczów Legii w Wilanów Futsal Cup:
14.08 g. 09:00 Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice [futsal, Oś Królewska 25]
14.08 g. 13:00 FC10 Zgierz - Legia Warszawa [futsal, Oś Królewska 25]
14.08 g. 17:00 FC Toruń - Legia Warszawa [futsal, Oś Królewska 25]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.