fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Legia zagra o miejsca 5-6 w Wilanów Futsal Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Futsaliści Legii Warszawa rozegrali dziś w Wilanowie trzy mecze kontrolne w ramach drugiej edycji Wilanów Futsal Cup. Legioniści w pierwszym meczu przegrali 1-2 z Dremanem Futsal Opole Komprachcice. Jedynego gola w tym meczu, pięknym strzałem z dystansu w prawe okienko strzelił Duarte. W drugim spotkaniu nasz zespół pokonał 5-2 FC10 Zgierz, a na zakończenie sobotniej rywalizacji legioniści przegrali 1-4 z FC Reiter Toruń. Z trzema punktami na koncie, Legia zajęła trzecie miejsce w grupie A.

W niedzielę Legia zagra o miejsca 5-6 z trzecim zespołem grupy B. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30 w hali przy ulicy Wiertniczej.

Wyniki legionistów w fazie grupowej:
Legia Warszawa 1-2 Dreman Futsal Opole Komprachcice
Legia Warszawa 5-2 FC10 Zgierz
Legia Warszawa 1-4 FC Reiter Toruń

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.