Kacper Skwierczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Mamry Giżycko 0-4 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 3. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała 4-0 na wyjeździe z Mamrami Giżycko. W zespole rezerw wystąpiło czterech zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny, a w Mamrach Łukasz Broź, który kilka lat temu reprezentował barwy stołecznej drużyny.

Po nieco bezbarwnej I połowie, wraz z kolejnymi zmianami po przerwie, aktywność Legii II w poczynaniach ofensywnych wzrosła. W 56. minucie lewym skrzydłem Arkadiusz Ciach wypuścił Kacpra Skwierczyńskiego. Ten zbiegł do środka i oddał strzał zza pola karnego przy słupku. Bramkarz nie sięgnął futbolówki i Wojskowi objęli prowadzenie. W 67. minucie ponownie lewym skrzydłem zaatakował Skwierczyński. Minął rywala i wyłożył piłkę do Wiktora Kamińskiego, który z bliskiej odległości wpakował ją do siatki. W 74. minucie ponownie Kamiński wpisał się na listę strzelców. W 83. minucie Skwierczyński posłał piłkę między nogami bramkarza i ustalił wynik spotkania na 4-0 dla Legii II.

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w niedzielę o godzinie 11 z Bronią Radom w Legia Training Center.

III liga: Mamry Giżycko 0-4 (0-0) Legia II Warszawa
0-1 - 56' Kacper Skwierczyński (as. Arkadiusz Ciach)
0-2 - 67' Wiktor Kamiński (as. Kacper Skwierczyński)
0-3 - 74' Wiktor Kamiński (as. Bartłomiej Ciepiela)
0-4 - 83' Kacper Skwierczyński (as. Wiktor Kamiński)

Legia II: 1. Maciej Kikolski - 17. Nikodem Niski, 3. Inaki Astiz (80' 26. Jehor Macenko), 5. Bartosz Widejko, 16. Patryk Konik - 6. Jakub Kisiel, 18. Karol Noiszewski (46' 21. Kacper Skwierczyński) 11. Tomasz Nawotka - 22. Jasur Yaxshiboyev (75' 8. Patryk Pierzak), 9. Arkadiusz Ciach (64' 24. Wiktor Kamiński), 20. Szymon Włodarczyk (46' 4. Bartłomiej Ciepiela)

Rezerwa: 12. Jakub Murawski, 7. Dawid Dzięgielewski
Trener: Marek Gołębiewski

czerwone kartki: 26' Bucio (Mamry, za dwie żółte) - 30' Niski (Legia II, za dwie żółte)