Filip Turkowyd - fot. Jacek Wójcikowski / Legiafutsal.com
REKLAMA

Futsal

Filip Turkowyd nowym zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Legiafutsal.com - Wiadomość archiwalna

19-letni Filip Turkowyd został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Wychowanek piłkarskiego Śląska Wrocław, ma za sobą 35 występów w futsalowej ekstraklasie w Orle Jelcz-Laskowice, a także powołania do reprezentacji Polski do lat 19. Oprócz występów w Śląsku w CLJ-ce, ma za sobą grę w IV-ligowej Polonii Trzebnica.

- Zależy mi na tym, aby grę w futsal, łączyć ze studiami. Szkoła jest dla mnie bardzo ważna. Może nie będzie łatwo tego wszystkiego połączyć, ale zależy mi na tym, aby rozwijać się w Legii, a jednocześnie kontynuować edukację. (...) W futsalu czuję się lepiej. Jestem przekonany, że w tej dyscyplinie mogę osiągnąć więcej niż w piłce trawiastej - mówi nowy piłkarz futsalowej Legii w rozmowie z Legiafutsal.com.

- Nie ukrywam, że dostałem parę telefonów z różnych klubów. W Legii jednak widzę najlepszą ścieżkę rozwoju. Chciałbym tutaj grać i się rozwijać. Sama marka Legii Warszawa też mówi wiele. Jestem przekonany, że jeszcze sporo przede mną i wybrałem dobrą drogę - mówi zawodnik.

Całą rozmowę z zawodnikiem można przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
ws - 24.08.2021 / 16:48, *.chello.pl

Mam nadzieję na wiele emocji i dobrą grę Legii w ekstraklasie.

odpowiedz
F - 18.08.2021 / 15:09, *.chello.pl

Bardzo duże wzmocnienie, brawo

odpowiedz
F(L)ippy - 18.08.2021 / 12:22, *.126.28

Zdjęcie jest w pytę :-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.