Bartłomiej Ciepiela - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 3-1 Broń Radom

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 4. kolejki III ligi rozegranym na stadionie w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa wygrała 3-1 z Bronią Radom. Po 45 minutach, w których na placu gry obejrzeliśmy m.in. Jasura Yaxshiboyeva i Kacpra Kostorza, na tablicy widniał wynik 0-0.

Fotoreportaż z meczu - 66 zdjęć Woytka

Pierwsza połowa należała do Legii. Już w 8. minucie Bartłomiej Widejko zmarnował okazję sam na sam z bramkarzem. W 22. minucie dośrodkowanie Patryka Konika zamieniło się w strzał tuż nad poprzeczką bramki rywali. Później próby strzałów mieli Szymon Włodarczyk i Kacper Kostorz. W 35. minucie przed świetną okazją stanął Jasur Yaxshiboyev, ale źle trafił w piłkę i bez problemu złapał ją bramkarz.

W przerwie trener dokonał dwóch zmian. Za Yaxshiboyeva i Kostorza weszli Wiktor Kamiński i Kacper Skwierczyński. W 50. minucie legioniści objęli prowadzenie po uderzeniu Bartłomieja Ciepieli. W 72. minucie kapitalnym uderzeniem z dalszej odległości popisał się Patryk Pierzak i podwyższył na 2-0. W 85. minucie rywale zdobyli kontaktową bramkę, ale nie nie byli w stanie odwrócić losów meczu, a w doliczonym czasie gry Wiktor Kamiński po podaniu Kacpra Skwierczyńskiego ustalił wynik meczu na 3-1 dla Legii.

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w przyszłą niedzielę o godzinie 12 w Łowiczu.

III liga: Legia II Warszawa 3-1 (0-0) Broń Radom
1-0 - 50' Bartłomiej Ciepiela (as.Kacper Skwierczyński)
2-0 - 72' Patryk Pierzak (as.Bartłomiej Ciepiela)
2-1 - 85' Danzel Mora Gonzalez
3-1 - 92' Wiktor Kamiński (as.Kacper Skwierczyński)

Legia II: 59. Kacper Tobiasz - 3. Inaki Astiz, 18. Karol Noiszewski, 16. Patryk Konik - 11. Tomasz Nawotka, 6. Jakub Kisiel (68' 8. Patryk Pierzak), 4. Bartłomiej Ciepiela (75' 7. Dawid Dzięgielewski), 5. Bartosz Widejko - 22. Jasur Yaxshiboyev (46' 24. Wiktor Kamiński), 2. Kacper Kostorz (46' 21. Kacper Skwierczyński), 20. Szymon Włodarczyk (65' 9. Arkadiusz Ciach)

Żółta kartka: Nawotka (Legia II) - Michalski, Hernandez (Broń)