Filip Mladenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović w kadrze Serbii

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Filip Mladenović został powołany do reprezentacji Serbii na wrześniowe spotkania eliminacji mistrzostw świata z Luksemburgiem i Irlandią, a także na towarzyskie spotkanie z Katarem.

Serbia zagra 4 września w Belgradzie z Luksemburgiem, trzy dni później w Dublinie z Irlandią, a 1 września w Debreczynie z Katarem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Marcel - 21.08.2021 / 21:00, *.t-mobile.pl

Piłkarze Legii nie powinni być powoływani do reprezentacji, bo przecież grają w europejskich pucharach , więc trzeba będzie przekładać mecze ligowe :D

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 21.08.2021 / 09:26, *.vectranet.pl

moze ktos sie skusi na reprezentanta Serbi nie duzo chcemy 1.5-2 mil euro nikt wiecej nie da czas najwyzszy by sie pozbyc tych co osiagneli maximum swoich mozliwosci i ich czas przeminoł moze bedzie jakis transfer moze urodzi nam sie jakis nowy lider tej pozycji nikt nie przypuszczal ze z nawrockiego bedzie pilkarz a podania z linni obrony wyprowadza najlepsze jeszcze zebyśmy mieli dobrych wahadlowych szybkich bylo by dobrze

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2021 / 21:54, *.mm.pl

Też reprezentant. Mioduski działaj.! Za 1,5 mln euro pójdzie jeszcze w tym tygodniu! Nie ma na co czekać, bo jeszcze ktoś się rozmyśli.

odpowiedz
Opoor - 20.08.2021 / 22:42, *.centertel.pl

@Wolfik: Za 1.5 mln to z zamkniętymi oczami chłopaku. Gość w peselu ma 9 z przodu, a w dodatku mizerny z niego grajek.

odpowiedz
Arek - 20.08.2021 / 23:21, *.tpnet.pl

@Wolfik: za 1000000 to tak, ale nie za 1,5. Nie doceniasz możliwości naszego wizjonera.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.08.2021 / 07:25, *.autocom.pl

@Wolfik: Chciałeś zażartować, a tu okazuje się, że będziemy mieli zmiennika Mladena "do odbudowy". Czyli Mladen rzucony na lade...

odpowiedz
Wolfik - 21.08.2021 / 23:56, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Kolego, ja nie żartowałem. Wcale a wcale mnie to nie zdziwi. Nic mnie już nie zdziwi.

odpowiedz
RP - 20.08.2021 / 21:44, *.tpnet.pl

Moze za machanie rekoma dostanie czerwona chyba ze tak gra w tylko w LEGII wiec obejdzie sie bez kontuzji !!

odpowiedz
Kamień - 21.08.2021 / 07:24, *.chello.pl

@RP: jakbyś nie wiedział to grając w Lechii dużo gorzej to wyglądało...

odpowiedz
Le Ja - 20.08.2021 / 20:16, *.orange.pl

To już lepiej, żeby w ogóle nie zagrał w tych meczach z ogórasami, z których co najwyżej, może kontuzję przywieźć.

odpowiedz