REKLAMA

Kick-boxing

Nabór do sekcji kick-boxingu w LFC

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja kick-boksingu Legii Warszawa trenująca z Legia Fight Club przy Łazienkowskiej, ogłasza nabór do grup początkujących - młodzieży i dorosłych. Pierwszy "zapoznawczy" trening (bezpłatny), odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 17:45. Ponadto we wrześniu, w każdy poniedziałek, środę i piątek, legijna sekcja zaprasza na godzinę 17:45 na zajęcia dla osób początkujących.

Treningi prowadzi Karol Łada, trener aktualnych mistrzów i medalistów mistrzostw Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
abc - 23.08.2021 / 18:32, *.plus.pl

Jaki sprzęt zabrać?

odpowiedz
L jak Legia - 23.08.2021 / 21:01, *.231.160

@abc: akwalung i gogle

odpowiedz
B - 23.08.2021 / 21:09, *.t-mobile.pl

@abc: strój sportowy (spodenki i koszulka)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.