Wiktor Kamiński, Arkadiusz Ciach i Kacper Skwierczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Pelikan Łowicz 1-1 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 6. kolejki III ligi rozegranym w Łowiczu Legia II Warszawa zremisowała 1-1 z miejscowym Pelikanem.

W 11. minucie gospodarze przeprowadzili akcję prawą stroną. Piłka trafiła na piąty metr do Kamila Łojszczyka, który strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę. W 36. minucie legioniści wykonywali rzut wolny spod linii bocznej boiska. Choć nastąpiło nieporozumienie między Bartoszem Widejką i Tomaszem Nawotką przy rozpoczęciu stałego fragmentu gry, to piłka została dośrodkowana przez tego drugiego w pole karne, a tam głową musnął ją Dawid Dzięgielewski i podobnie jak w meczu pierwszej drużyny ze Slavią wpadła obok słupka do bramki Pelikana. Trzy minuty później Dzięgielewski ponownie próbował zaskoczyć golkipera rywali, ale nieskutecznie.

Po zmianie stron na boisku za strzelca bramki Dawida Dzięgielewskiego pojawił się trezci napastnik Wiktor Kamiński. W 69. po strzale z główki znakomitą interwencją popisał się Cezary Miszta. W 85. minucie z dobrej pozycji strzał oddał wprowazony na boisko kwadrans wcześniej Jakub Kwiatkowski, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w niedzielę, 5 września o godzinie 12:00 z ŁKS-em II Łódź.

III liga: Pelikan Łowicz 1-1 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 11' Kamil Łojszczyk
1-1 - 36' Dawid Dzięgielewski (as. Tomasz Nawotka)

Legia II: 31. Cezary Miszta - 11. Tomasz Nawotka, 3. Inaki Astiz, 5. Bartosz Widejko, 16. Patryk Konik - 7. Dawid Dzięgielewski (46' 24. Wiktor Kamiński) , 18. Karol Noiszewski, 8. Patryk Pierzak, 21. Kacper Skwierczyński - 20. Szymon Włodarczyk (89' 6' Dawid Niedźwiedzki), 9. Arkadiusz Ciach (71' 19. Jakub Kwiatkowski)

żółta kartka: Komorowski (Pelikan)